Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenki így gondolkodik az...

Mindenki így gondolkodik az állkatmenhelyeken való segítésről?

Figyelt kérdés
Önkéntes leszek egy menhelyen. Eddig akárkinek elmondtam, nagy boldogan persze, az egyből megkérdezte: mennyit fizetnek érte? erre az a válaszom, hogy nem azért megyek, hogy pénzt keressek, hanem azért , hogy segítsek, mert ebben örömömet lelem. Erre az első reakció: furcsán néznek rám második reakció: kiröhögnek, és jó mulatást kívánnak a kutyák utáni takarításhoz... Én pedig azzal vígasztalom magam, hogy csak van még rajtam kívül valaki, aki nem haszonszerzés miatt megy a menhelyre segíteni... Ilyenkor azt gonolom, hogy tényleg az kutya az ember legjobb barátja...
2010. nov. 11. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon jó cselekedet tett- veled egyet értek nekem nincsen kutyám régeben volt,én 2011 nyarán akarok én nyári szünetbe kutyákat szeretem kutyamenhelyen dolgozni fizetség nekem annyi elég hogy a leg ragaszkodo kutya amelyik mindig szeret engemet azt megkapom örökbefogadom.
2010. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó dolog! Az igazi kutyabarátok nevében Büszkék Vagyunk Rád!!! Sok ilyen önzetlen emberre lenne szükség.Sajnos a világ egyre anyagiasabb ezért az igazi értékek már nincsenek előtérben.

Sok sikert és jó munkát kívánok!

2010. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. nov. 11. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerettem volna én is állatmenhelyen dolgozni. De szüleim lehülyéztek, mert nem kapok érte pénzt, és csak ,,szart lapátolok".

Tarts ki az elhatározásod mellett. Majd kiderül milyen lesz. ^-^

2010. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező:én is kiváncsi leszek hogy én meg te kutyamenhelyen milyen lesz bár az én szüleim uygse engednék meg hogy kutyamenhelyen diákmunkázak és fizetség hogy kiképezem az egyik kutyát amelyik megkedvel szeret engemet azt megtartsam bármikor vissza jöhetek ettől félek sok siekrt én is kitartok ötleteim minden melet melleted vagyok
2010. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nem rég járok önkénteskedni. Eddig négyszer voltam csak, mert hát a suli miatt csak szünetekben tudok menni. A szüleim nekem se igazán boldogok tőle, de a szívük mélyén tudják, hogy miért csinlom és úgy sem tudnának lebeszélni róla, mert hajthatatlan vagyok. Nagyon, nagyon jó az önkéntesmunka. Én mindent percét élvezem (még a kakiszedőset is :)). Nagyon halásak a kutyák egy kis figyelemért, törődésért. Eszembe nem jutott, a pénz kérdése. Én csak bátorítani tudlak, próbáld ki és meglátod, hogy mennyi szeretet, enrgiát kapsz a kutyáktól.
2010. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól gondolkodsz, kedves kérdező. Ne érdekeljen senki véleménye, kevés ma az olyan ember aki nem csak a haszonért csinál valamit. Én is járok ki menhelyre segíteni, lassan 1 éve rendületlenül, szüleim nem próbálnak meg lebeszélni mert tudják hogy ezt szeretem csinálni, nálunk úgy van hogy ha először mosogatnod kell kb 200 edényt(de amikor több önkéntes van akkor könnyebb) vagy kitakarítani a macskákat, kutyákat és utánna vihetünk ki sétálni kutyát, képezhetjük stb. :) Nagyon jó csapat gyűlt össze az önkéntesekből...ezt kívánom neked is!
2010. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát menhelyen több önkéntes van? mert én diákmunka miadt kinéztem 2-tőt ajkán és pápán közel van Veszprém megyében hozzám tehát (ajka vörös iszap miadt ott álatok fele elpusztult nem tudom), én is szeretnék ott nevelni tanitani sétáltatni kiképezni, amint agusztus végére saját kutyámként fizetsége ként megkapom
2010. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!