Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Min gondolkodik egy nő?

Min gondolkodik egy nő?

Figyelt kérdés
Néha önkéntelenül is látom a buszon vonaton ülve hogy gondolkodnak a nők.. Gondolkodnak gondolkodnak.. De vajon min??
2011. okt. 26. 10:26
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Miért, te nem szoktál gondolkozni? Pl hogy hogyan szervezd a napodat, hova kell elmenned aznap, mit csinálnál szívesen, mikre vágysz, mik a terveid?
2011. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezen agyalsz akkor rövid időn belül bekattansz,mert a nők gondolkodását sosem fogod megfejteni.Ahány nő annyi gondolat..
2011. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LadyLee válasza:
100%

Elmondom:


A nők jellemzően azon gondolkodnak, hogy min gondolkodnak a férfiak.


Sőt, tapasztalatom szerint a nők többet gondolkodnak azon, hogy min gondolkodnak a férfiak, mint amennyit a férfiak egyáltalán gondolkodnak...

2011. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 napietus ***** válasza:
ugyanazokon a dolgokon, amin egy férfi :D az aznapi teendőkön, terveken, munkán, családon.
2011. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
jameg még azon: "mit bámul ez a hülye? nem látott talán még fehér embert, vagy kicsúszott a csattom?"
2011. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Én még hozzátenném azt, hogy a nők időtávja általában más, mint a férfiaké. A nők képesek belátni több napot/hetet, de ha be nem is látják, képesek kész terveket kialakítani ekkora időtávra, konkrétan. Férfiaknál ez nem jellemző.


Amiben még más egy férfi, az az, hogy tud a semmin is gondolkozni. Szerencsénk van, ki tudjuk kapcsolni az agyunkat és nullán vegetálni. Egy nőnek mindig pörög az agya valamin, még akkor is, ha azt az adott problémát nem is tudja megoldani per pillanat.


Ezen kívül a nő többszálon tervez, míg a férfi többnyire egy szálon. Úgy is mondhatnánk, hogy a férfi sorrend alapján gondolkozik, a nő pedig párhuzamosan.

2011. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Például ha engem látsz a vonaton, és úgy néz ki, hogy gondolkodom, akkor épp egy új történetemen agyalok. Vagy pedig tervezek, mint azt fent írták.
2011. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És a buta nők min gondolkodnak?

Szoktak olyat? :D

2011. okt. 26. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:

A buta nők is gondolkodnak

pl:

- ha becsukom a számat akkor is kapok levegőt?

-ha csukott szájjal rágózom akkor is fogom tudni rágni a gumit?

- 5 perccel ezelőtt feküdtem le a pasasommal.Már érzem terhes vagyok..

- most jöttem rá,hogy a muszáj szót nem is LY-vel kell írni! De király!!!!

2011. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Smartguy86:

A leírásod alapján férfiagyam van (tudomásom szerint XX kromoszómáim vannak). A jelenben gondolkodom, zömmel egy szálon, inkább analitikus módon, nemigen tervezek előre, és tudok egyszerűen csak üresjáratban bambulni. Pörögni akkor szokott az agyam, ha valami épp különösen fellelkesít vagy épp extrémen felidegesít, vagy ha kreatív hangulatom van. Ha ezek nem állnak fenn, általában kényelmes tempóban csordogáló, néha kissé monomán gondolataim vannak.


Kérdező:

A kérdés helyesen: min gondolkodik egy ember?

A válasz: akármin.

2011. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!