Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan disznósajto...

A kutyám állandóan disznósajtot akar enni. Fujj . Tápláló ez neki?

Figyelt kérdés
amint meglátja papám kezőben, ugrál, meg nyüsszög, hogy kapjon ő is. Végülis ha tápláló neki nemcsak finom , akkor olcsóbban jönnék ki mint a méregdrága orijennel:S:D szóval jó ez neki vagy káros?
2010. nov. 11. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy eg falat ..De egyébként túl fűszeres kutyának.Orijen a legerősebb táp én is azt adtam a kutyáimnak amíg ilyen drága nem lett most Acanát esznek.Ha nem érzékeny munkakutyád van amíve léjjel nappal kemény melót végzel akkor szerintem válts tápot.Jó táp csak annyira drága :(.
2010. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Miért fujj a disznósajt? Jaa azért, mert nem mekiben készül?
2010. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lol. nemazért. csak hát semmi íze szerintem:D
2010. nov. 11. 20:55
 4/6 capsread ***** válasza:
Miért lenne káros neki? A kutya ragadozó, s mint ilyen hús evő, s mint ilyen minden húst megeszik. Az enyém a nyers húsba is belenyalna, csak attól férges lehet, úgy tudom. De amitől neked nem lesz bajod, attól a kutyádnak sem (*kivéve, tejtermékek, kávé, csokoládé). De a húsételekre ez igaz.
2010. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A disznósajt finom, a kutyának is!:)

Semmi baja nem lesz tőle. Viszont főételnek kevés.

A tejtermék nem ártalmas, ahogy az előttem szóló mondja, viszont van amelyik kutya-macska-ember érzékeny rá. Azoknak nem kell adni.

A férgességet bárhol összeszedheti, nem kell hozzá hús. Ezért féreghajtózzuk fél/negyed évente a kutyákat.

2010. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora a kutya, de gondolom nem yorkie. Egy két falatkától semmi baja nem lesz, de ne ez legyen a főétkezés, csak egykis nasi maximum.

Se a sok zsír, se a sok só és fűszer nem tesz jót neki.

Mondjuk - ha ez vigasztal - még mindgi jobban jártál, mitha a család csokival tömné a kutyát :)

2010. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!