Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi legyek nagykoro...

Szerintetek mi legyek nagykoromba?

Figyelt kérdés

állatokkal szeretnák foglalkozni inkább kutyákkal.

anyumék azt mondták legyek aszisztens kutyakorházba.nem tudom van tippetek?8.os vagyok.


2010. nov. 12. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
kiképző kutyasuliban, ha nem jön össze akk gyümölcs a jogobellában :D
2010. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Legyél állatorvos. Igaz, nemcsak kutyákkal foglalkozik, de Velük sűrűbben.

Vagy legyél kutyatenyésző, igaz ez csak hobby, de meg lehet belőle élni.

Az asszisztens is egy jó ötlet.

Neked kell döntened, de a tanáraid biztosan segítenek.Adnak egy könyvet amelyben benne vannak az iskolák, onnan válogathatsz.

Szia!

2010. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

19:07-es vagyok.

még eszembe jutott a kutyakiképző.Ő kutyákkal foglalkozik.

És lehetsz ( nem tudom mi a pontos megnevezése) akik vakvezető kutyákkal foglalkoznak.

Szia!

2010. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Sintér?
2010. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A kutyatenyésztés tényleg inkább hobbi, mintsem megélhetési lehetőség.


Az állatorvos szerintem is jó ötlet, ott viszont felmerül a lehetősége, hogy nem csak házi kedvencekkel kell foglalkozni, hanem pl. lovak, disznók elletésével.


Szerintem még ráérsz konkrétan eldönteni, nyugi, csak hajts rá a suliban a bioszra meg a kémiára, mert ezek valószínűleg fontosak hozzá. :)

Sok sikert!

2010. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kriszti83 ***** válasza:
Állatorvos, asszisztens. Ha nem jön össze, szabadidődben lehetsz önkéntes egy kutyamenhelyen.
2010. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 9.-es vagyok,és állatorvos szeretnék majd lenni.Ezért járok most biosz-kémia tagozatra(természetesen gimiben:).

Én állatkórházban szeretnék dolgozni(de nem asszisztensként).De lehetsz állatkerti vagy cirkuszi állatgondozó(bár ezek nem kutyás szakmák),valamilyen hobbiállat-tenyésztő(a te esetedben konkrétan kutyatenyésztő:)kutyakozmetikus,kutyakiképző,

kutyamenhelyen gondozó stb.

14/L

2010. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én 16 éves vagyok és tizedikes szakkötépiskolába járok biologia és kémiát akarom fölnyomni kutyakiképző tenyésztő kutyákal foglakozo akarok lenni
2010. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács: ha tényleg szereted az állatokat akkor ne menj állatorvosnak. Sokat el kell altatni, vagy nem lehet megmenteni ... ha nem bírod ezt lelkileg csak szenvedni fogsz.
2010. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló,szerinted akik állatorvosnak mennek,azok nem szeretik az állatokat??Mi értelme lenne annyi évet keményen tanulni,ha nem azért,mert imádod az állatokat??

Az altatás tényleg az egyik legrosszabb része egy állatorvos munkájának,de azért altatja el,mert tudja,hogy ha életben maradna,rosszabb lenne neki,csak szenvedne.Tehát ezzel is segít az állaton:(

De arra is gondolj,hogy hány állatot gyógyít meg!Sokkal többön segít,mint ahányat el kell altatni!

De ha valaki ezt nem bírja lelkileg,az tényleg ne menjen állatdokinak:)

14/L

2010. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!