Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok kutyátoknak chipset...

Szoktatok kutyátoknak chipset adni?

Figyelt kérdés

Lehet neki egyeltalán?

yorkiról lenne szó


2010. nov. 13. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy csokit nem szabad neki adni. A chipset nem tudom, de szerintem azt se túl ajánlatos.
2010. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a múltkor poénból megkóstoltattam a kutyimmal, hát mondhatom frenetikus sikere volt, habzsolva falta. Aztán simán kitépte a zacskót a kezemből, és elrohant vele. Mind befalta, pedig még félig volt a zacsi. Ennek ellenére ne adj neki gyakran, mert nem egészséges, nagyon hízlal. Egy yorkit meg amúgy is könnyű túletetni!
2010. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 capsread ***** válasza:
Nem lesz tőle baja, de azért ne ezzel etesd.
2010. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem adok a kutyámnak szemetet. A chips embernek is szemétkaja, de kutyának meg főleg. Még nasinak sem adnék neki ilyesmit. Ha nasiról van szó, akkor egy kis házitepertő, vagy sajt (nagyon ritkán!) vagy állatkereskedésben kapható szárított disznóbél, egy falat gyümölcs (szőlő, barack soha) ...stb. Semmi olyan, amiben sok tartósítószer van, amiben sok az ízfokozó, vagy ami túl van fűszerezve. Vagy ami nagyon messze áll a kutya eredeti táplálékigényétől. Vagyis pl édességet soha életében nem kapott még és nem is fog, mert minek. Csak árt neki és amúgy sincs rá szüksége.
2010. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Én néha szoktam, de utána mindig szégyenlem magam. Tényleg semmi szüksége a fűszer, és ízfokozó hegyekre.


Ha kedveskedni akarsz neki, akkor adj inkább friss pulykamellsonkát, vagy főtt belsőséget, a máj pl. nagy kedvencük.

2010. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
meg eszi 1 még nem árt neki de függőséget okoz nála hamar meghizik dagi lesz megfullad sok nem 100% alap anyagu ételekt vanak ember ételek amit nem esznek meg kutyák kutyakaját meg az emberek nem ezsik meg szoval ne ted kisérletből se
2010. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-2 darabot nyugodtan adhatsz neki, de többet ne. Hízlal, és tele van tartósítószerrel.

Adjál neki inkább almát:) Persze abból sem sokat, csak 1-2 szeletet.

2010. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam adni neki. :)


Amikor chipset eszek, mindig odajön és szép szemekkel néz (nem kunyerál,csak céloz rá hogy adjak neki xD ) és akkor szoktam neki adni.


De én is mindig szégyellem magam, mert tényleg tele van ízfokozóval és tartósítószerrel, és nem egészséges egyáltalán..


Egyébként én is szoktam adni neki májat, pulykamellsonkát, csirkenyakról husit, farhátat, oldalast, stb.. desszertként :)

2010. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 B-Eniko ***** válasza:
Baja nem lesz tőle, de ne szoktasd rá. A mi kutyánk az édes dolgokért van megőrülve(előző gazdái szoktatták rá) és már nagyon nehéz korrigálni a viselkedését.
2010. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
pedigree aszpikos hús után a foxim kedvenc nasija
2017. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!