Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjáto. K, hogy...

Honnan tudjáto. K, hogy megszületett-e az összes kiskutyája a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, mivel soha nem volt a kutyám hasas, és nem is tudom mi ennek a menete, csak elkezdtem rajta gondolkozni. Előre is köszi a válaszokat!
2011. aug. 6. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
A végén ugyanúgy távozik a méhlepény mint az embereknél, annyi különbséggel, hogy a kutya megeszi.
2011. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem hiszed el de napok óta ezen gondolkozok és nem tudtam rájönni.:DDDDDD
2011. aug. 6. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy ott a doki, és ad neki injekciót, ami segíti a méhösszehúzódást.Majd ha nem jön több kölyök, akkor meg is vizsgálja a szukát.
2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség...minden kiskutyához jár méhlepény..át kell tapogatni a szuka hasát ha bizonytalan vagy akkor ultrahangon is meg kell nézni. Valamint kel oxitocin és calcimus injekció ami összehúzza a méhet és kilöki azt a nyálkát, placenta darabokat stb ami a méhben marad..

ezt olvasd el itt alaposan le van írva sok minden: [link]

2011. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen, minden kutyához van méhlepény, úgyhogy nem jól mondja az első.
2011. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!:)
2011. aug. 6. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk van annyi eszünk, hogy nem elletjük a kutyánkat, ha nem értünk hozzá.
2011. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem vagy elég figyelmes...

Én sem elletem a kutyámat. Ha figyeltél volna, én ezt írtam:"... mivel soha nem volt a kutyám hasas, és nem is tudom mi ennek a menete, csak elkezdtem rajta gondolkozni..." Azt vettem észre hogy egyeseknek a kötekedés a lételemük.

2011. aug. 6. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
csak orvos tudja biztosan megmondani,legjobb ha ultrahanggal nézi meg.
2011. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2011. aug. 6. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!