Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palota pincsiről vélemények?

Palota pincsiről vélemények?

Figyelt kérdés
szerintetek mien a palota pincsi?
2010. nov. 14. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezt a fajtát.

Én azt tapasztaltam h kissé hamis, kényes kutya.

Én nem ajánlom, de lehet h te szeretni fogod ha neked lesz...

2010. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

jó pofák ,páromnak volt,de egy túl tenyésztett faj,az orrnyereg eltűnésével van egy rakás légzési problémájuk(ettől függetlenül az egyik 15 évet élt a másik13-at),

hasonló kiállású,testfelépítésű kutya a hősszuszőrű törpetacskó ( a törpék közt is van kétféle a törpe és a törpe törpéje) ,vidámak ,figyelmesek,békések,amolyan család kedvencei,az előző kutyám még az anyám szívét is rabul ejtette.

igazi társak

2010. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mana007 válasza:
Bújósak és sok szeretetet igényelnek. Legalábbis az enyémeim. Csak akkor, ha biztos hogy jó gazdája lennél!
2010. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eddig a legjobb kutyám a mostani palota pincsi az eddigi kb 20 közül
2010. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a többi 20 kis- és nagytestű keverék volt mind
2010. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádni való, gyönyörű kiskutya. Ha már beszereztél egyet, te is meggyőződhetsz róla. Nekemm kettő van, egy fiú, és egy kislány. A fiú: Blinky Bill, a kislány Speedy Rozi. Imádjuk őket a párommal együtt, pedig ezen kívül még van 2 nagy kutyánk is az udvaron. Mondanom sem kell, hogy a kicsik a szobában, az ágyunkban laknak, alszanak.
2010. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!