Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet kutyám?...

Miért nem lehet kutyám? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy vegyünk egy kis kutyát? Ha felhozom a témát akkor egyből ezt vágják rá, jaj már megint kezded, meg mondtam, hogy nem. Panelban lakunk de szinte mindenkinek van kutyája a házban.

Nektek sem engedték meg először?Ja és már vagy 1 éve szeretnék kutyát,de eddig sikertelen.Mivel vehetném rá anyámékat,hogy lehessen kutyám?Tengerimalacot sem engedték,de most mégis van 6db...

JA és nem a tengerimalacok miatt nem engedik meg.

Valakinek van valami ötlete??


2010. nov. 14. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Gondozd a tengeri malacot rendesen, segíts többet a házi munkában, tanulj jól, ajánld fel hogy fizeted a kajája egy részét, légy jó, ha látják hogy éretten viselkedsz megengedik. Vagy drasztikusabb módszer: állíts haza egy kiskutyával, mond meg hogy találtad és majd keresel neki gazdát. (úgy sem fogsz) ha szeretik a szüleid az állatokat, akkor megpuhul majd a szívük egy pici kutyustól Higgy nekem ezek a hatásos módszerek
2010. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azért azt is vedd számításba,ha haza állítasz egy kutyával és mégse tarthatod meg akkor hova teszed?

Csak úgy vigyél egyet haza hogyha helyet is tudsz neki vagy vissza vinni od ahonnan hoztad ha egy idő után azt mondják a szülők na most már vidd innen!!!

Nem lehet,hogy az angi körülményetek nem olyan,hogy kutyust vállaljatok most?

2010. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Te nem ismered anyámékat,szinte mindenre rá tudom őket venni de,hogy kutya...Kételkedek benne:S.

Ha haza állítanék egy kutyával akkor csak ordibálnának velem szerintem.Hogy ide ne hozd ezt a kutyát vidd oda ahova akarod de ide ne hozd,ezt látom magam előtt ha haza állítanék egy kutyával.Bár már azon is gondolkodtam,hogy nem mennék haza addig míg meg nem engednék a kutyát.Vagy ezzel csak roszabodna a helyzet??!Nem tudom de nagyon kell egy kutya

2010. nov. 14. 17:44
 4/19 A kérdező kommentje:
Anyagiakal nincs semmi gond!
2010. nov. 14. 17:45
 5/19 anonim ***** válasza:

mutass nekik szép képeket kutyusokról videókat.

pl. [link]


[link]

2010. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős vagy,

de,ha ennyire ellenállók, nem tehetsz semmit. Amíg a magad lábára nem állsz, ez van.

Ha keresnél menhelyet, ahova eljárhatsz segíteni, sétáltatni, talán könnyebb lesz valamivel a várakozás egy sajátra.

2010. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azt ne csinld,hogy addig nem mész haza :)

próbáld ki azt,hogy éjjel nappal a kutyákról bezsélsz.Nem kéred őket,hogy vegyenek csak folyamatosan a fajtákról olvasgasz és mesél róluk nekik,hogy melyik milyen meg miket tudnak :P

Ha kérdezik mit szeretnél kaácsonyra,mondd egy kiskiutyát.Ha azt mondják szó sem lehet róla akkor vágd rá,hogy rendben és akkor igaszán semmitse kérsz karira csak azt,hogy vigyetek egy zsák tápot a közeli menhelyre :P

Ez tuti bejön szerintem.

2010. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért nem engedik. Ha azt mondják: csak akkor mond hogy ez nem válasz mondjanak egy okot hogy miért nem.
2010. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Aha, én 16 évig könyörögtem kutyáért (türelem)... aztán egyszer találtam egyet, hazavittem és megengedték, hogy addig maradjon míg megtaláljuk a gazdáját, végül nálunk maradt.
2010. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sem tudom rávenni őket kutyatartásra, csak ha az udvaron van, akkor engedik, de én a lakásban szeretném tartani. Mindig azt mondják, hogy az állatnak kint a helye. Nekem sem sikerül meggyőzni őket.
2010. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!