Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet kutyám?...

Miért nem lehet kutyám? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy vegyünk egy kis kutyát? Ha felhozom a témát akkor egyből ezt vágják rá, jaj már megint kezded, meg mondtam, hogy nem. Panelban lakunk de szinte mindenkinek van kutyája a házban.

Nektek sem engedték meg először?Ja és már vagy 1 éve szeretnék kutyát,de eddig sikertelen.Mivel vehetném rá anyámékat,hogy lehessen kutyám?Tengerimalacot sem engedték,de most mégis van 6db...

JA és nem a tengerimalacok miatt nem engedik meg.

Valakinek van valami ötlete??


2010. nov. 14. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért azt is számításba kell venni, hogy nagyon nagy lekötöttség egy kutya.

Le kell vinni ha fúj ha szakad ha hideg van, vagy meleg.

Nincsen szünet. Nem mondhatod hogy, hú most beteg vagyok most fáradt vagyok, nem tudlak levinni megetetni stb.

És persze nyáron nem biztos hogy rá tudjátok bízni valakire amíg ti nyaraltok.

Na meg amíg kicsi a kutya gyakran bepisil, bekakil. Padlószőnyegből nem fog kijönni vagy csak nehezen.


Nekünk is volt panelban kutya, ( gyerek voltam ) de mi kertesből költöztünk emeletre. A kutyát azért vittük magunkal, mert a szüleim nem akarták lealtatni csak a költözés miatt. Az nekem és a nővéremnek nagy trauma lett volna.

Viszont soha egyszer se kellett a szüleimnek könyörögni, hogy ugyan vigyük már le pisilni.

Persze amikor korházba kellett menni vagy betegek voltunk akkor a szüleim gondoskodtak a kutyáról, de az elég ritkán esett meg.

2010. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Sajnos a mai anyukák ilyenek én tudom mert kiskoromba 2 szép kutyámat elvesztetem sok évig elfejtetem hiányzik kutya az életemből több kutyát vissza kellet mondanom 2010 májusátol egész nyáron probáltam meg győzni anyut de ő és nővérem azt mondják majd ha 3 éves unoka öcsém nagyob lesz akkro kaphatok kutyát előbb nem jegy függő kuyta meg nem joság kérdése. attól függ hogy mi helyzet itthon nálunk
2010. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban laktunk gyerekkoromban is, mégsem lehetett kutyám. Azért valahogy mégis felnőttem, és 30 éves korom után megteremtettem magamnak a kutyatartáshoz szükséges feltételeket. Próbálkozz, hátha rá tudod venni őket, de ha mégsem, akkor sem dől össze a világ!
2010. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem döll össze?Hát nem fog de akkor is nagyon kell egy kutya,megprobálom anyáméakt megzsarolni vagy is rávenni valamivel hátha...
2010. nov. 14. 19:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem van tengerimalacom és kutyám is...a kutya nem fellángolás aztán benn lakik a ketrecben (a tengerimalac sem az, de már bocsánat a kutyával sokkal többet kell törődni)
2010. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Versenyescsávok pls használd az írásjeleket lagalább mert érthetetlen , nem lehet elolvasni amit írtál.
2010. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy többet-.-",nem vagyok fogyatékos b+

Amőgy meg ugyis kifogok könyörögni egy kutyát hanem kapok akkor meg nem megyek haza hanem elhuzok nagyanyámhoz vidékre,ő nála legalább van kutya....

2010. nov. 15. 18:00
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor meg minek teszed fel a kérdést? okos gyerek lehetsz te is. Ha az én gyerekem lennél azért se kapnál kutyát, ha elszöksz... Ajánljuk itt neked az ötleteket te meg csak azt hajtogatod, hogy megszöksz. Szökjél akkormár meg is van a megoldás. én a te kezedbe már ezután tuti nem adnék kutyát
2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
"Okos gyerek lehetsz te is" Mi van csira fas* kell a szádba?:)Nyomorult kuvasz:)
2010. nov. 18. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!