Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnánk leszoktatni...

Hogyan tudnánk leszoktatni németjuhász kutyánkat a nyaldosásól és a kapdosásról?

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg kutyaiskolára nincsen pénzünk, tehát nekünk kéne vele valamit kezdeni, de úgy tűnik csődöt vallottunk. Tudom, hogy szeretetből teszi, de egyre durvább. Eddig vizsláink voltak, velük semmi gond nem volt, minden vezényszóra halgattak, őket is mi tanítottuk. Az a baj, hogy már a magyarvizslánk is kezdi eltanulni ezeket a dolgokat. Ha van valami ötletetek, kérlek segítsetek.
2010. nov. 16. 14:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj oncogito de csak az használja annak a béna emberne ka módszereit akinek nincs türelme a kutyához,nem lát tovább a fájdalom ingernél és szereti fitogtatni a zerejét.Te csak azért vagyúgy oda az ő módszeréért (ami ne mis módszer csak egy összevisszaság),mert szereted magad hatalmasnak képzelni és uralkodni a saját kutyádon hamár más embereken nem megy....

Neked tetszik,hogy a saját kutyád félelemből fogad szót neked meg "tisztel",(ha ezt tiszteletnek lehet nevezni...)nem pedig szeretetből.


Kedves kérdező szerinte vedd fel a kapcsolatot a népszigeti vagy cerberos kutyasulival!

A kutyádnak összetett problémái vannak valószínűleg!!nem baj nincs pénzed.Szívesen emaileznek bárkivel,fórumuk is van!!!Ők biztosan tudnak segíteni.

www.kutyasuli.hu


[link]

2010. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Te hány agresszív kutyával tudtál már kommunikálni?
2010. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Rengeteggel...

Képzeld egy hiperérzékeny kutyám van aki mindenre agresszívitással válaszol és ennek ellenére munkavizsgája van!!!!!!!!!!!....

Úgy hogy nem kéne okoskodnod........

2010. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Írok a kutyasulinak!

2010. nov. 16. 21:29
 15/37 anonim ***** válasza:

21:27...elég szomorú, hogy vannak iskolák ahol agresszív kutyákkal lehet munkavizsgát tenni...az alapvető engedelmesség, irányíthatóság és mindenféle agressziótól való mentesség előfeltétele jobb helyeken a szakirányú kiképzésnek és természetesen a vizsgának is...!

az, hogy agresszív a kutyád sok-sok tanulásra kéne, hogy sarkaljon ahelyett, hogy az észt osztod itt és világszerte elismert szakértőket fikázol!

2010. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Okoska..nyílván a kutyám a megfelelő módon lett terápíáva és már egy megbízható kutyával vizsgáztam!!Vizsgázok!!!
2010. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Amikor kapkod, akkor a kezünket próbálja elkapni, ha ez sikerül akkor már óvatosan bánik velünk, tehát nem harap meg, csak ha megpróbáljuk elvenni a kezünket előle, akkor egyre vadabbul kap utánunk. Nyaldosni, mindenhol nyaldos minket, ahol ér (de főleg kéz és láb). Ami érdekes volt, hogy amikor várandós voltam engem nem "üldözött" a szeretetével, csak odajött és hozzám bújt, az ölembe hajtotta a fejét. Már-már örültem, hogy megtörik a jég, de szülés után visszatért minden a régi kerékvágásba. Szerencsére nem agresszív kutya, sőt ilyen békés, nyugodt, szeretni tudó kutyát keveset láttam.
2010. nov. 16. 22:01
 18/37 anonim ***** válasza:

Ja és Milan nem szakértő...pláne nem világhírű!!!!

Hazájában kiröhögték!!!

Szóval inkább neked kéne utána olvasnod a dolgoknak!!!

Több 10 éve kutyaiskolázom,kutyázom,kiképzek!!!!!

Előbb kérdezz azután írj....

És a problémás kutyámmal én napi 24 órát foglalkoztam olyan módszerekkel amikről álmaidban sem halottál!!

A kutya pedig olyan dolgokat tud és aannyira megbízható amit el se tudsz képzelni!!Azt meg pláne ne mtudom,hogy jutott eszedbe,hogy egy nem megbízható kutyával vizsgáztam.Ha nem tünt volna fel szakértő vagyok nem csak egy idiota aki otthon ül a tv előtt lát valamit és azt isteníti.....

Előbb ismerd meg az összes kiképzési módszert,hasonlízsd őket egymáshoz!!!Aztán ha majd olyan eseteket emgoldasz ahol gyakorlatilag azt hitték,hogy csak az elaltatás jelenthet megoldást annyira agresszív a kutya és nem kommunikatív na majd akkor írogass nekem..

2010. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Minden esetben kedves,nyugodt a kutya?Amikor elutasítóan viselkedtek vele akkor is?
2010. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Igen, akkor is. Emberrel szemben még sohasem mutatott agresszivitást.
2010. nov. 16. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!