Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff szuka gazdacsere?

Compactegon kérdése:

Amstaff szuka gazdacsere?

Figyelt kérdés

7 hónapos szuka puszis-bújós kutyát szeretnék megvenni. A gazdája jó fej csaj, nincs ideje foglalkozni vele az új munkája miatt. Szülők törzskönyvesek.

Az előre nem látható genetikai bajokon kívül mivel számolhatok? Viselkedési problémákra gondolok elsősorban az elején.


2010. nov. 17. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald be nyugodtan, aztán ha bizonytalan vagy menj el kutya iskolába.


Eleinte nyugtalan lesz nálad, de nagyon hamar megszokja, ha nagyokat játszol vele.

2010. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi Kitti! önbizalommal vágok bele, mert tudom nem esek abba a hibába, hogy emberként kezelem majd. persze imádom majd, hisz szentimentális vagyok, de fontos tudnom, mire figyeljünk majd párommal.

amúgy Szízör Millör meg a 101 nagykutya hónapok óta a kedvencünk :)

2010. nov. 17. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Sziszőr Milen (Cezar Milan a csodálatos kuytadoki ak utyákkal suttogo) én is nézem nagyon jó hasznps mert én fiúként meg 16 évesen jövőmre tekintve ha lesz kutyám meg kiképző leszek mit kell tenem rossz kutyákal kezes bárányok legyenek meg ha félünk 1 kutyátol mit kell tennünk.
2010. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!