Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted mi a különbség a...

Szerinted mi a különbség a "kutyás" és a "kutyatartó" között?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van-e különbség? (szerinted)
2010. nov. 17. 21:43
 1/7 anonim válasza:
79%

a "kutyatartó" nem minden esetben szereti a kutyáját. csak azért van neki h őrízze a házat stb..

sztem:D

2010. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
hát nyilvén van. a kutyás, aki szereti a kutyáját, a kutyatartó meg az, akinek dísznek van, vagy csak házat őrizni, vagy mert kell a kertbe hogy megugasson mindenkit... Nekem eleve a "tartás" negatív, halaim is vannak, de azokat sem "tartom", még szegény tényleg tucat neonhalakat is szeretem, hát akkor még a kutyámat...
2010. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
17%
Szerintem a kutyás lehet olyan értelemben kutyás, h pl kutya kedvelő, de, ha valaki kutyát tart akkor biztos nem utálja őket mivel akkor nem tartaná...
2010. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A kutyás sportol valamit a kutyával .(agility,frisbee,munkaverseny,DD,stb...)


A kutyatartó pedig csak max sétál a kutyájával,vagy esetleg játszik vele.

2010. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsóval egyet értek.
2010. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kutyás az aki komolyan foglalkozik a kutyájával. Sétáltatja, iskolába hordja, esetleg tenyészt, kiállitásra jár, sportol, versenyzik, és szinte mindig a kutyára gondol.

A kutyatartó az aki nem ilyen intenzitással érez. Ebbe beletartozhat az is aki csak úgy tartja a kutyáját az udvaron aztán néha ad neki enni, meg az is aki szereti, de 'csak' azért van neki hogy legyen kit simogatni, szeretgetni, esetleg viszi sétálni meg ilyenek. Szerintem.

2010. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsó 3 válaszolóval.

Köszi a válaszokat! :)

2010. nov. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!