Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes a yorkim, az egyik...

10 hetes a yorkim, az egyik füle áll csak, miért? Lehet valamit csinálni hogy felálljon a másik?

Figyelt kérdés
nem akarom sem eladni sem tenyészteni!!!!Pár napja "konyult"csak le.Ez mitöl van?Igy is meg ugy is szeretem ugyhogy ne támadjatok létszi!!!Köszi
2010. nov. 18. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kösd ki!
2010. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kössem ki??
2010. nov. 18. 09:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy a fülében a szörtől is lehet.Vágjam ki?vagy mit csináljak?Köszi a választ.
2010. nov. 18. 09:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Hány hetes korban vágtátok ki a füléből a szört?
2010. nov. 18. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Vidd el a kiskutyát egy kozmetikushoz, aki szépen levágja a szőrt a füléről. Sokat szokott segiteni. Lehet neki adni egy kis kalciumpótlást, mert hamarosan elkezdi váltani a fogait is, ilyenkor még valószinűbb, hogy konyul a fül.
2010. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jo választ!

Már ilyen korán el kell vinni kozmetikushoz?(amugy fogom rendszeresen)Kálciumot hol lehet venni?Köszi

2010. nov. 18. 09:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazad, van nem jó kikötni. Egyszerűbb fogni egy kis darab szigszallagot, és a fejéhez ragasztani olyan szögben, hogy jól álljon. Egy idő után úgy marad.
2010. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi,hát én se kikötni se ragasztozni nem akarom..jo táppal etetem..doki is megnézi nincs e baja..meg majd viszem kozmetikushoz.
2010. nov. 18. 09:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Vidd el egy kutyakozmetikushoz, hogy vágja le a szőrt a kutyus füléről. Az már sok esetben elég ahhoz, hogy felálljon.

Ha nem elég, akkor tudsz venni patikában selyem alapú ragasztószalagot, azzal fel tudod ragasztani. Olyan, mint a Leukoplast, csak ezt Omnisilknek hívják, és nem ragad olyan erősen.

Én úgy csináltam, hogy levágtam 3 darab 5-6 cm hosszú részt, és egymásra ragasztottam őket, hogy legyen egy vastag, merevebb anyag. Az egyik végén levágtam a sarkait, hogy 3 szög alakú legyen (ahogyan a kutya füle is végződik) ezt belülre ragasztottam, kívülről pedig egyszer körbe tekertem a tövénél, hogy stabilan fölfelé álljon. Próbáld úgy ragasztani, hogy minél kevésbé húzza a szőrt, és szellőzzön is, ez nagyon fontos.

2010. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi,de ha nem ragasztozom akkor igy marad a füle?Késöbb sem áll fel?Köszi
2010. nov. 18. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!