Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Chicopee tápok jó minőségűek?

A Chicopee tápok jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen kérdés,használhatatlan válaszokkal.Írják,hogy nincs benne tartósító és egyéb ártalmas anyag,valaki mégis leszólta.Mit mondanak a használók?
2010. nov. 18. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki Orijennel meg Acanával etet, az le fogja szólni. Tény h nem olyan minőségű, de nem is ugyanaz az árkategória... Szerintem egy közepes minőségű, ár-érték arányaiban jó táp.
2010. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is Hills-el etettem eddig,olykor Pro Plan-nal,de most vissza kell fognom magam,ez pedig tényleg jó árban van.Azt nem értem,milyen mérgező anyagokról beszélt ez ügyben egy ember...
2010. nov. 18. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A Chicopee jó minőségű kanadai prémium táp, húsalapú.

Attól mert olcsóbb mint az Acana, meg az Eucanuba, még nem rossz. Azért olcsóbb a többi árban drága tápnál, mert ennek nincsen akkora reklámja, mint az Eucanubának.

A MEOE folyóirata állandóan az Eucanubát reklámozza, meg más fórumok is, valamint állandóan ajándékokat, táptartókat, Eucanubár ruhákat cuccokat adnak a tápok mellé, amit természetesen meg kell fizetni, mind benne van az árban.

Én a collie tenyészetemet a Chicopee-val etetem, maximálisan meg vagyok elégedve a táppal. Korábban etettem Acanával, de nem váltotta be a hozzá füzött elvárásaimat Az Acanától minden kutyám csontsovány lett, a szőreik töredezetté, csapzottá véltak, egyszóval csunyák voltak a kutyák, egy évig nem is tudtam kiállításra vinni őket. Igaz kb 2 hónapig etettem az acanával, csak kipróbálás miatt, de többet biztos nem fogok azzal etetni. Igaz ettől függetlenül másoknál bevállhat. A chicopee-től rendbejöttek, és sorra a várt kiállítási eredményeket hozzák, akutyakölykök egészségesek. Sajnos amikor az Acanát próbáltam, az akkor született alomban 5 kutyusbabából 3 elpusztult az acana miatti hasmenéstől. Erről ennyit.

2010. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nahát...pedig az Acanat tényleg nagyon reklámozzák!Köszönöm szépen,hogy mindezt leírtad.
2010. nov. 19. 11:57
 5/5 anonim válasza:

Én fél éve tetek chicopee-val és teljesen elégedett vagyok. A kutya jó kondícióban van, az állatorvos szerint is. Szép a szőre, nincs elhízva, nem sovány, egészséges. Elötte acanát kapott 1 éves koráig nekem azzal sem volt gond.


Az elöző hsz-hez, ráadásul ha jól tudom a collie egy érzékeny fajta.

2011. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!