Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat 1,5évehoztukel a...

A kutyámat 1,5évehoztukel a menhelyröl és azóta alig ugatmert az ezelötti gazdája megverte. Szerintetek fog ez változni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom régi gazdája verte is és se enni se inni nem adott neki. Úgy volt vele, hogy a fűben sok a táplálék....Ja és pórázon is volt tartva. Eleinte elég elveszett volt, nem ugatott, mikor esténként a redőnyt lehúztuk, nyüszített, annyira félt. Apu Beszarinak akarta elnevezni (de ezt nem hagytam :D ). Ma már neki van a legnagyobb hangja. Büszkén vigyáz a házra, megvéd mindenkitől:) Sok törődés kell neki és a biztonság érzése. Hosszú folyamat, de ha nagyon szeretitek, szerintem újra normális életet tud majd élni. Nagyon szeretetéhes szegényke, gondolom a nevelés is nehézkes. Szeretet szeretet....
2010. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet !mi nagyon szeretjük őt(:
2010. nov. 18. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Vannak igen intelligens kutyák, akik nem ugatnak ok nélkül.

Örülj neki, mert leszoktatni az ugatásról nehezebb, mintha nem ugat.

2010. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ugatós kutyákat előbb-utóbb megmérgezik, vagy gombostűvel megetetik. Örülj neki, hogy csendes a kutyád.
2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

van benne igazság de ő egyátalán nemugat:D

de azért köszi a válaszokat eddigis!(:

2010. nov. 18. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám 2 hónapos volt, amikor hozzám került, és egyátalán nem ugatott, pedig nem ütöttem meg soha. Én nem éltem meg ezt katasztrófaként, jól elvoltunk, ha nem sírt volna, amikor elmentem otthonról dolgozni, azt gondoltam volna, néma.

Pedig nem az, csak nem volt rá oka, hogy ugasson. És erre rá is jöttem, amikor elköltöztünk, és ott a sok kis cigánygyerek mindenfélével dobálta. A kutya megszokta, hogy a gyerekek közelsége súlyos katasztrófa előjele, és ugatni kezdett, hogy jelezzen, meg szerintem félelemből is. Majd' szívrohamot kaptam, amikor először hallottam ugatni, olyan fura volt, hogy az én 4 éves kutyám képes rá! Fél évembe kerül, mire megszokta a kölyköket, és azok is őt, mert azok is azért dobálták, mert nagyon megijedtek tőle, akkora. Úgyhogy pillanatnyilag úgy vagyunk, hogy gyakorlatilag az én kutyám az egyetlen, akit nem rugdosnak a gyerekek, a kutya meg ráérez, kik azok, akiket én utálok, és azok érkeztét jelzi ugatással.


Szerintem vannak nem ugatós kutyák. És az pozitívum, ha nem ugat a kutya, mert az azt jelenti, nem fél, nem hiányzik neki semmi, senki sem bántja vagy zavarja, hanem nyugodt és elégedett. Örülj, ha nem ugat!

2010. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, először azt írtad, hogy alig ugat - most meg hogy egyáltalán nem.

Melyik igaz?

2010. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

bocsi ..

hát az wan hogy csak akkor ugat hogyha a szomszéd kutya is tehát nincs olyan ok hogy bántják.

de oylan félős hogy megzorgetem a kulcsot és már errohan...

pedig nem bántjuk:)

2010. nov. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!