Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg édes...

Hogyan győzzem meg édes anyámat az ivartalanításról?

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapos keverék kislány kutyusom de anyukám azt mondja hogy ilyen fiatalon nem kell még ivartalanítani a kutyust :S arra már rá vettem hogy ha nem is most akkor 1 éves korára ivartalanítjuk de félek hogy az utcán vagy akárhol ha megyünk vele sétálni rám támad egy kutya vagy teherbe fog esni:S mit javasoltok hogyan vegyem rá hogy most ivartalanítsuk és ne 1 évesen?köszi a válaszokat előre is .
2010. nov. 18. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem tüzel lehetetlen, hogy vemhesüljön, tüzeléskor se rögtön engedi magához a kanokat, de ha már bepucsít nekik, akkor is csak rá kell szólni, vagy egyszerűen nem odaengedni a kankutyát.
2010. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első, láttál már kutyát?

Próbáld meg a tüzelő szuka kutyád hátuljától egy dobermannt

elzavarni, vagy egy egyszerű akár középtestű kant!Lovagi páncélban kellene járni és őrizni a szuka seggét.

Kérdező, mondd meg anyukádnak, hogy az időben elvégzett ivartalanítás jó eséllyel védi a szukát a méh -és emlőráktól. Látott-e már az anyukád földig érő rákos kutyaemlőt, amiben sipolyok keletkeztek és naphosszat folyik a genny belőle? Kíván-e végignézni és élni operációt, lassú haldoklást? A kutya is ugyanazt a fájdalmat éli meg, mint az ember.

2010. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

teljes mértékben egyet értek 18:04-el:)

akár csak én írtam volna:)


22L

2010. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondd el neki, hogy az, hogy mikor tüzel elöszőr NEM kiszámítható! A baj hamar megvan, ha tüzel csak a bezárás óvhatja meg a "teherbe eséstől". ha megengedte, hogy megműttessétek, akkor meg jobb minnél előbb. Ne várjátok meg, míg baj lesz! Egyetértek, ha egy kutya tüzel, ő is megbolondul, és a környezetében élő kutyák is.... Nem látnak, nem hallanak. És hiába jól nevelt, az ösztön az ösztön!

2010. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.igen mondtam neki hogy beteg is lehet meg meg is változhat de azt mondja hogy szoba kutya és lehet rá vigyázni mert ő sajnálja ilyen fiatalon ivartalanítani :S hát meg próbálom elintézi hogy most legyen ha nem megy akkor tényleg nagyon kell vigyázni rá. mondjuk míg tüzel addig csak az udvarra vinném az is valamilyen megoldás? :S meddig tart nekik a tüzelési szakasz?már mutattam neki akciós ivartalanítást de nem a pénz számít nálunk csak sajnálja mondjuk egy kicsit én is hogy nem lesz e valami baja?teljesen meg fog változni?köszi mindenkinek a válaszokat.
2010. nov. 18. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Megőrizheted a nem tervezett bepárzástól a kutyát.

Az emlőráktól vagy méhráktól, ami áttétet képez tüdőbe, vesébe, hogy őrzöd meg?

A rákkal járó fájdalmaktól hogy őrzöd meg?

Akkor jön a "kegyes halál", elaltatás?

Eszetekbe fog jutni, hogy ti okoztátok a nagy betegségét?

Ezt mondd el édesanyádnak.

2010. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tüzelési szakasz 3 hét.
2010. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Évente 2x tüzel.
2010. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.
2010. nov. 19. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!