Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg édes...

Hogyan győzzem meg édes anyámat az ivartalanításról?

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapos keverék kislány kutyusom de anyukám azt mondja hogy ilyen fiatalon nem kell még ivartalanítani a kutyust :S arra már rá vettem hogy ha nem is most akkor 1 éves korára ivartalanítjuk de félek hogy az utcán vagy akárhol ha megyünk vele sétálni rám támad egy kutya vagy teherbe fog esni:S mit javasoltok hogyan vegyem rá hogy most ivartalanítsuk és ne 1 évesen?köszi a válaszokat előre is .
2010. nov. 18. 17:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. Igen láttam már kutyát, képzeld van is! Nem vagyok egy degenerált idióta, akinek mindent el kell magyarázni kétszer, hogy megértse, bár itt a gyk-n egyre több az ilyen "ember" akire plüss kutyát se bíznék jó szívvel. A nem odaengedni a kan kutyát azt jelenti ELZÁRNI a szukától, vagy a szukát a kanoktól. Istenem, mennyi barom van a világon, akik okoskodnak mert így próbálják leplezni a hülyeségüket. Mintha a parlamentben lennék.
2010. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"...ha bepucsít neki, akkor is csak rá kell szólni"

Kutyátlátott előző, ezt írtad.

Lehet, hogy az utolsó slukkot nem kellett volna ...

2010. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!