Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire érdemes oda figyelni ha...

Mire érdemes oda figyelni ha most kezdem a dog dancing-et?

Figyelt kérdés

spániellel szeretném kiprobálni mert tv-be láttam és megtetszett,ez elött agilityztem a németjuhászommal :D

mennyire nehéz a dog dancing?


2010. nov. 19. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalt dog dancing-esként írok neked, én is angol cocker spániellel csinálom már 2 éve :-)


Tulajdonképpen csak egy-két dolog van, amire jobban érdemes odafigyelni.. pl a gyakorlás a kutyának ne legyen fárasztó, élvezze, ne terheld túl..

Nálunk 3 hónapba telt, míg mindent megtanultunk (mi klikkerrel tanultuk a trükköket) és már nagyon sok trükköt tud.


Trükkjeink: fordul, pacsi, mancsi, gyere ide, lábam között, ugrik, hopi be, kerüld, bukfenc, hempi, stb. :)


Igazából nem nehéz sport, ha versenyszerűen akarod űzni akkor többet kell vele foglalkozni, mi nem azért csináljuk, mi a saját szórakoztatásunkra :-)


De az biztos, hogy nagyon jó időtöltés gazdinak és kutyának is!


Ha van még valami kérdésed, írj nyugodtan, nézni fogom ezt a kérdést. :)

2010. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de jó,akkor ki probálom! :)

köszi a választ majd ha valami nem megy akkor írok privátba! :) és tényleg köszi! :)

17/L

2010. nov. 20. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Örülök hogy feltetted ezt a kérdést, mivel én is ebben a cipőben járok. Az én kutyám már elég sok trükköt tud, de egyet nem tudok neki megtanítani. Az általam belinkelt videóban az 1:10-es trükk érdekelne. Szerintetek hogyan kell ezt megtanítani?

Íme a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=RmcTW_FgL_U

2011. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: van msn-ed?

ha van megadod?

2011. jan. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!