Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos veszett ügy? (többi lent)

Biztos veszett ügy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kapok egy kutyát, de a szüleim nem engedik, hogy nem telegyen a házban.Mindíg azt mondják, hogy "a kutya a kertbe való" vagy épp "bent fog piszkítani".Természetesen szobatisztaságra tanítanám, de ők ebben NAGYON kételkednek.Én ezzel nem értek egyet.Próbáltam már beszélni velük együtt is és külön-külön is.


Hogyan tudnám meggyőzni őket, hogy legalább este bent legyen?


2010. nov. 20. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már hogy csak a te szobádba had menjen be ami ugye neked kell rendben tartani?
2010. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam, de akkor is csak az volt a válasz, hogy "persze, majd pont te fogod takarítani a piszkát".

Eddig volt szoba cicám, ott is én takarítottam, gondoztam, vittem oltani, féregteleníteni saját pénzből, szóval nem értem. :/

2010. nov. 20. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérjél tőlük kb egy hónap próbaidőt.
2010. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a szüleid engedik a kutyát és azt mondják hogy megveszik neked vagy te megveheted magadnak akkor fogadják el hogy az a te kutyád és a kutya aszerint fog élni ahogy te akarod meg persze ami a kutyának jó. most komolyan egy szegény kiskutyát akarnak a fagyba kitenni télen?!
2010. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!