Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyen kutyám egy macska...

Hogy legyen kutyám egy macska mellett?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves cicám de vele nem igazán jövök ki, és már egy ideje kutyust szeretnénk, de a macska mellé nem merek kutyát vállalni nehogy a végén báncsa a kiskutyát.elajándékozni se szeretném a macskát mert végülis én akartam még kisebb koromban és bűntudatom lenne. ti mit tennétek a helyemben ha szeretnétek egy kutyát de sehogy se jönne össze?
2010. nov. 21. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább a kutya bántaná a cicát.

Egyébként kérj keverék kutyust, azok barátságosak. A mienk is együtt alszik a 2 cicával a kutyaházban..

2010. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk egy benti cicán és benti kutyánk van. Nagyon kijönnek egymással szerencsére :)

Kint is van 2 kutyusunk egy fajtiszta és egy keverék. A cicán mind kettővel kijön :)

2010. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a macska az utcárol volt és nagyon nem bírja a kutyákat ...
2010. nov. 21. 11:24
 4/8 anonim válasza:

kiskutya nem bántja a macskát, inkább játszani akar majd vele és a macska megkarmolássza párszor, de szerintem összeszoknának. nekem is volt egy 4 éves cicám mikor hoztunk mellé egy skótjuhászt, az pedig 6 éves volt már akkor de nem bántották egymást.


viszont kérdéses hogy ha a macskával nem jössz ki (miért nem?), akkor egy kutyával gondolod jobb lesz? sokkal többet kell foglalkozni vele, sok nyűg, ha már a macskától legszívesebben megszabadulnál (mert úgy látom) akkor neked kutya sem való egyáltalán. Ha hiszed most, ha nem, a kutyát ugyanúgy meg fogod únni.

2010. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én szeretem a macskát csak az nagy ívben letojja a fejemet men elég öntörvényű. és foglalkozok is vele csak ha ő ezt nem háhálja meg akko nagyon nem tom h minek tarcsam. persze nem akarom kidobni XD nekem köszönheti az életét.
2010. nov. 21. 11:42
 6/8 Suhanc72 ***** válasza:
Nekem is 4 éves volt a kandúrom, amikor hoztam hozzá egy 1 éves kaukázusi juhász szukát. Nem mondanám, hogy nagy barátok lettek, de a lakáson belül (mert a kau. bármikor bejöhet) teljesen jól elvannak. Igaz, a kandúr azóta sem mert kimenni az udvarra. Ennek már 4 éve.De ha kölyökkutyát viszel haza, gond nélkül összeszoknak, bármilyen fajtával.
2010. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kölyökkutyámat nem fogadták el az öreg macskák. Meszire elkerülik. A kutya azóta felnőtt és közben találtunk egy kölyökmacskát. Ők már jól kijönnek egymással. Egy pillanatig sem a kutyán múlott a dolog, a macskák nem akarták elfogadni.
2010. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg..:D ha meg nem akkor elzárod őket..

13:35-ős imádom azokat a kutyákat..mit nem adnék egyért..:D Kiskoromba olyanunk volt vele nőttem fel..Csak sajnos 2007.07.07-én meghalt:'(

2010. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!