Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffosok, nektek miből...

Amstaffosok, nektek miből készült, és mekkora a kedvencetek póráza?

Figyelt kérdés

hol vettétek?

a nyakörv is érdekelne, köszi


2010. nov. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyémnek van 1,5 méteres bőrpóráza, de azt már nem használjuk, mert ha jutalomfalatot adok neki, akkor azon csúszik a kezem, úgyhogy most egy 2 méteres textil pórázt használunk.

De van egy 15 méteres textil pórázunk is. Ezzel szoktunk még gyakorolni. :)

Ez mind K-9-es póráz.

2010. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és a bőrpórázra azt mondták a kutyaiskolában, hogy inkább cseréljem le, mert azt el fogja szakítani.

Első voltam.

2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fél éves a kutyám.

Sima Fressnapfos 2 cm széles 120 cm hosszú textil pórázunk van. Nyakörve több is van, van textil (2,5 cm széles), azt olyankor szoktam mikor csak kiviszem pisilni, mikor nem számít, hogy szépen jöjjön, meg mikor póráz nélkül sétálunk stb.

Meg van egy egysoros lánc fojtó is, azt kutyasuliban, meg városi pórázas sétáknál használjuk. Mindegyik Frssnapfos.

2010. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk több van :)

Van egy tesco gazdaságos tesztil póráz mint egy hegymászó kötél. Van egy bőr és lánc a vége ezzel nem szeretem vinni. Egysoros fojtónk is van es bőr nyakörv,

Illetve egy 15 méteres pórázunk hám is vegyesen van minden. Én a bőr nyakörvél nem tudom elvinni sétálni mert nagyon húz az első 15 percben nem voltam elég kitartó... :( ez az én hibám.

2010. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!