Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffosok, elmagyaráznátok...

Amstaffosok, elmagyaráznátok nekem ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 23. 13:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy mit kell tennem annak érdekében, hogy lehessen Amstaffom, illetve, hogy mit tesz az állam az én kutyám ellen, hova kell elvinnem, hogy megfeleljen az államnak...
2011. júl. 23. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy amstaffot tarthatsz úgy, mint egy golden retrievert. Be lehet jelenteni, de nem kötelező, bár ez várostól függ (csak a pitbullt kell bejelenteni). Mint már írtam ezt az oldalt mi csináljuk, ha van kedved nézz be, sok dolgot megtudhatsz erről is... [link]
2011. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen már nagyban olvasom!
2011. júl. 23. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehetsz vele bh vizsgát, akkor még szájkosár sem kell rá a mai, ebadó szerint. Az ebadóban is sok okos dolog van, és ellentmondásosak is.

Hiszen milyen alapon kötik szájkosárra azt az 5 fajtát (staffordshire terrier,pitbull, bandog, rotweiler, kaukázusi), mikor a legtöbb támadást a spánielek okozzák, ők mégis szájkosár nélkül randalírozhatnak tovább.

2011. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jójó :) Remélem tetszeni fog...
2011. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mit takar ez a BH vizsga?
2011. júl. 23. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy engedelmességi vizsgát. Nekünk így volt:

Le kellett fektetni a kutyát, addig a másik kutyás bemutatta az ülést, behívást stb. addig mi vártunk. Aztán ez felcserélődött. Nem nehéz, csak kitartás kell hozzá.

2011. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt veszel, amit akarsz. Az un "harcikutya" törvényt eltörölték.
2011. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!