Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava fekszik, ül vagy áll...

Csivava fekszik, ül vagy áll a hordozótáskában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én még sütit se merek táskába tenni, mert összenyomja a tömeg.
2010. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Akik annyira ellenzik a táskát azoknak:

Figyu! Ti láttatok már kutyahordozó táskát? XD

Az nem egy szatyor, amit lóbál az ember! A válladra akasztod, és a karoddal véded a külső behatásoktól.

A tartódoboz nagy és ormótlan, rideg, és nem lehet vele közlekedni. A leg-állatbarátabb (ha már vinni kell) a táska. A pesti forgalomban ti se szeretnétek nálatok 15X magasabb lények közt lavírozni, hogy rád lépnek, vagy nem, szóval inkább vigye táskában, mint hogy agyontapossák! Ha mindig felveszed a kutyust összesároz, ez óhatatlan. Kabátot mosni se lehet minden nap.(Most ne gyertek nekem a "ha nem akar sáros lenni, ne vegyen kutyát" álszent dumával, mert gáz.)

2010. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat igen ez is volt a gondom h mostanába elég sáros és havas idő lesz! és télleg nem arrol van szó h ha nem akarok sáros lenni akkor ne vegyek kutyát! azt akarom h neki is jó legyen és nekem is! ennyi!
2010. nov. 22. 14:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia, megint én vagyok, nyugodtan tedd táskába, ha olyan helyre kell menni, ahová tényleg kell. Jól gondolod, és felelősségteljes vagy, ezt mutatja, ha ezen gondolkodsz, és ez alapján biztos el tudod dönteni, hogy mikor mi kell, séta, vagy táska :-)

A lényeg, hogy szeresd a kutyust! Akkor jól fogja érezni magát melletted.

2010. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Láttam már kutyahordozó táskát, és maradok a véleményemnél, hogy inkább a doboz.

Kutyásoktól hallottam és olvastam, hogy nem tesz jót a kutyának a kutyahordozó táska. Az már kevésbé érdekel, mi a többi utas véleménye, ha már egy élőlényért felelősséget vállaltam (legyen az egy kutya, egy gyerek, egy akváriumi hal, egy cserép virág vagy bármi), akkor vigyázok rá.

2010. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én csivavám imád táskában utazni!!!:) Nézelődni szokott és látszik rajta, hogy nagyon kényelmes neki! Sokat viszem táskában magammal, mert imád velem lenni! :) Többféle táskaája van téli és nyári és még akarok valami nagyon extrát is ami teljesen olyan mint egy divatos női táska:) csak Ő utazik benne:) =) Jó dolog a kutyatáska és a csivavák nagyon szeretik!!!:)
2011. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!