Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túléli-e a fejsérülést?

Túléli-e a fejsérülést?

Figyelt kérdés
A minap átment valamennyire a kutyám fején egy traktor, de ő egyből felkelt és elfutott, sőt még utánna ugatta is a traktort. De valami folyadék folyt pár napig a füléből, de ma elállt. Azóta eszik, ugat, de nagyon sokat alszik, eddig is sokat aludt, mert már 13 éves, de most kb kétszer annyit mint szokott. Felépülhet, vagy csak egyre rosszabb lesz?
2007. máj. 23. 22:25
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem vidd el állat orvoshoz.
2007. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szerintem hívd ki az állatorvost mert lehet hogy rosszabb lessz jobb félni mint megilyedni
2007. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mi lett a kutyáddal?
2009. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy kérdezték mi lett vele. Nem hívtunk állatorvost, mert 1 nap szomorkodás után minden rendben volt. A füléből folyt egy kicsit valamilyen folyadék, valószínűleg agyvíz, de attól függetlenül jól volt. 2010-ben halt meg majdnem 17 évesen.
2016. máj. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!