Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet gázspray-vel fújni a...

Le lehet gázspray-vel fújni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Sok kóbor kutya van felénk és reggelente amikor sötétben megyek ki a vasútállomásra állandóan elkezdenek rám ugatni... kb. a semmiért, mert oda se nézek rájuk! Már volt olyan is, hogy egy ilyen nagy dög közelített hozzám, de sikerült leráznom:) Ha közelít hozzám egy ilyen állat, vagy ha megtámadna le lehet fújni paprika vagy gázsprével, mert az mindig van nálam!? Hogyan reagálna rá az állat, még mérgesebb lenne, mondjuk az nem nagyon érdekel ha elpusztul vagy megvakul, mert utálom az állatokat. Csak utálom ha elmegyek egy kerítés mellett a semmiért elkezdenek nekem ugatni és az egész utca felébred, mert a dögök ugatnak. Szóval le lehet fújni őket?

19/L


2010. nov. 24. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
remélem látni fogja valaki meg egyébként is könnyen kideríthető
2010. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Azlesz a legjobb ha fejbelövöd magad. A kutyák nem zargatnak többet, és még sokan örülnének is neki ;)
2010. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy te utálod az állatokat, és a kerítés mögötti kutyákat akarod lefújni...

Ez állatkínzásnak minősül, és ne hidd, hogy senki nem látja.

Attól hogy sötét van a házakban még nem biztos hogy nem figyelnek fel a lakók. ( sötét házból ki lehet látni, ám aki kint van az semmit se lát be ) .

Őrködök, és ezt már megtanultam, és tapasztaltam.


Abban az esetben, ha kóbor kutya megy feléd, ( egyedül ált. nem szoktak támadni ) akkor elég ha felveszel egy követ, úgy hogy lássa. El fog rohanni. Ha ládod hogy támadni akar akkor lehet lefújni.


Én nem fújkálnám a helyedbe, mert a gazdák tutira észre veszik a kutyájukon, és nem biztos, hogy a rendőrséggel fogják intézni a dolgot...

2010. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
tarts magadnál sípot inkább vagy esernyőt, ha megtámadnak használd. az esernyőt nyisd ki hirtelen, megijednek. A kutyáknak az a dolguk hogy ugassanak. Az utcában lakók nyilván megszokták, csak téged zavar. lehet, hogy te nem de más biztos nagyon szereti a kutyáját, ugyhogy ne vakítsd meg szerencsétleneket
2010. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Naná, kerítés mögött ugat egy kutya erre te meg lefújod a francba, ez milyen már?... Mekkora bunkóság..

Na az más, ha szabadon van és támad...

2012. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!