Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusommal mit csináljak ha...

Kutyusommal mit csináljak ha már fagyok lesznek? (többi lent! )

Figyelt kérdés
7 hónapos kan labi. Általában kint van, de este mindig beviszem a helyére. Nem olyan hű de tágas hely, de fedett, és megvédi a széltől. Bent van neki egy kutyaház is, de hát szokott olyanja lenni h lusta és nem megy be, bármilyen hideg van. Nemtudom, hogy bírna a hideget, ezért arra gondoltam, hogy annyit tudnék tenni, hogy ha nem is teljesen be a házba de ahol a kazánházba (ahol nagyon jó meleg van) be tudnám rakni. Szerintetek ez milyen ötlet?:)
2010. nov. 25. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos szeretné csak utána ha reggel kiengeded a jó 30 fokos melegből a -5 fokba az már nemjó
2010. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó,

nagypapámnak a cicáji(kinti cicák)

az asztalos műhelyben alszanak.

2010. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

előző válaszoló

ahol a kazán is van.

2010. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi labink 3 hónapos és ő is a kazán mellett alszik.nincs igaz 30 fok,de nem is fagy.
2010. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tűnik, viszont tényleg nagyon nagy a hőmérséklet változás. Egyébként ha nagyon fázna be menne a kutya házba. De megpróbálhatod azt, hogy jóval nagyobb kutyaházat csinálsz amiben elterpeszkedve is nagyon jól elfér. Lehet azért nem megy be mert szűkösnek érzi. Tegyél be takarókat vagy ilyesmit. Vagy ha tudod akkor egy kis fűtést is vezethetsz be. Hogy azért melegebb legyen ott. Ha nem is 30 fok de egy esti/éjszakai 15 foknak + takaróknak biztos örül majd.
2010. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én laradorom 6hónapos neki van egy melléképület ott alszik!
2010. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy egészséges kutyánál nem számít a hőmérséklet különbség

Enyém lakáskutya, de volt, hogy 3 napot vendégségben kint töltötte az időt végig. A suliban télen is 5-6 órákat kint van. A napi sétákról órák hosszat, már ne is beszéljünk.

Mivel kölyök még, valóban jobb lenne egy aránylag a kintinél melegebb kuckó számára.

2010. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekel a telet husky malamut leonbergi a kaukázusi juhász kutya bernáthegyi a meleg vastag meleg bundáju kutyák birják nagyon hideget de labrador télen sétáltatáskor is az udvaron van játék ként többi melegbe van.Kazánház meleg kutyaház akkor az cska kint kell kazánhoz levegő meg meg 1 hosszu régi szőnyeg pléd kell játék tál
2010. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Bizony megviseli a kutyát a hőmérséklet különbség.

Főleg, ha nem néhány napról, hanem egy egész életre szól.

A labi rövid szőrű kutya, pláne a hét hónapos még fiatal.

Kell neki a melegebb hely. Ha lakásba nem méltó beengedni, mert kutya és ha elsősorban házőrzésre hasznájátok és csak ha kedvetek szottyan, akkor vagytok vele, akkor legalább legyen neki valami zárt hely. Garázs, pince, vagy bármi, mert hosszú távon maradandó betegséget fog szerezni.

Ha meg társnak, kedvencnek, akkor lakásban kertben egyaránt lehetne.

Igaz, hullatja a szőrét, meg be is piszkíthat, meg hányhat is, meg meg is rághat mindent - de lehet a kutyát nevelni és gondolom a lakást egyébként is takarítjátok.

Szóval, itt a nagy kérdés: mire nektek a kutya.

2010. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

azért mert valaki nem engedi be ha kutyáját estére mert nem oldhatja meg itt ezer ok lehet még szeretheti a kutyáját...

Ő is biztos nagyon szereti !!!

Nekem mindig is volt kutyánk kertben éltek nagy kutya ház vagy mellék épület nem a lakásban. Aztán az öreg lány kutyánk elkezdett öregedni már nem volt jó neki a mellék épület így ha nagyon hidegek voltak addig hisztizett amíg bejöhetett. A végén már minden este 5-6 fele szépen jött be az előszobába reggel meg ment ki. hozzá teszem nem egy kis méretű kutyus volt szegény 12 évesen ment el.

most két kutyánk van. A párommal élek együtt aki szerette volna ha kint él a kutya de az albérletbe meg engedték hogy bejöhessen. Meg lett tanítva hogy az előszoba az ő szobája :) van neki takarója paplanja játékai.. Nagyon imádjuk. egy éve él velünk lassan de még egy éjjelt sem aludt kint . Egész nyáron bent aludt. Mert nekem így könnyebb volt. Sokat voltam egyedül nyáron Ő vigyázott rám. Viharnál kértem hogy aludjon az ajtóm előtt Ő mint egy hős ott aludt. Most itt a tél van egy másik kutyusunk menhelyi menekült. Ő most tanulja a szobatisztaságot nem nagy sikerrel :( még Ő se aludt kint. Ha kész lesz a saját házunk úgy tervezzük hogy itt is lesz egy előszoba ahol bent lehetnek mert Ők a család tagjaink lettek.

esténként betakarom őket mintha a gyerekeim lennének. Amstaff a nagyobb Ő de mint egy kis pincsi olyan bújós.

vissza térve a kérdésedhez. Én azon gondolkodtam ha a kazánháznak az ajtajára kutya ajtót csinálnál akkor ott ki be tudna járni a blöki :)

Nekem nagyon tetszenek ezek a megoldások de az albérletet nem tudom így szét szedni.

2010. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!