Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusommal mit csináljak ha...

Kutyusommal mit csináljak ha már fagyok lesznek? (többi lent! )

Figyelt kérdés
7 hónapos kan labi. Általában kint van, de este mindig beviszem a helyére. Nem olyan hű de tágas hely, de fedett, és megvédi a széltől. Bent van neki egy kutyaház is, de hát szokott olyanja lenni h lusta és nem megy be, bármilyen hideg van. Nemtudom, hogy bírna a hideget, ezért arra gondoltam, hogy annyit tudnék tenni, hogy ha nem is teljesen be a házba de ahol a kazánházba (ahol nagyon jó meleg van) be tudnám rakni. Szerintetek ez milyen ötlet?:)
2010. nov. 25. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen nagy kutyaszeretet lehet, ha egy öreg kutyának hisztizni kell ahhoz, hogy beengedjék melegedni... :-/


Igen, minden kutya elvan kint a kertben, mert nem tud mást csinálni. De van maradandó betegsége a hidegtől. Izület, vese, stb.

Nem győzöm ismételni, vannak fajták, akik tényleg csak kinti tartást igényelnek, de ez kevés. Mint kuvasz, komondor, kaukázusi.

A legtöbb kutyának azonban szüksége van meleg helyre.

És szüksége van a család közelségére, amit nem kap meg kint a kertben magányosan.

Elvan így is, persze. De szenved - és közben a tulajdonos nyugodt, hogy ő szereti a kutyáját.

Hát, hasonló szeretetet kívánok én is neki a családtagoktól...!

2010. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor szerintem az lesz, hogy éjszakára beengedem a kazánházba. A lakásba is olyan szivesen bevinném, de anyu nem engedi... :\ De sebaj. A kazánház tökéletes lesz neki:) Még1x köszi a válaszokat:)
2010. nov. 26. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!