Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle ki kutyám nem fog...

A beagle ki kutyám nem fog megfázni (5hós)?!

Figyelt kérdés
nem lesz neki hideg? az óljába ragtam 4 pokrócot(vékony)
2010. nov. 25. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd be, nekik rövid szőrük van..
2010. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj h anya nem engedi mert alergiásrájuk a szőrükre..:S
2010. nov. 25. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
VAgy a házba vidd be vagy 1 meleg helyre ahol cucait teszed a kutyaházat vastag meleg kibélelt hőszigelt kutyaházban lakjon
2010. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna rövidszőrű kutyát venni! Nem értem, miért nem lehet gondolkozni a fajta kiválsztása előtt?? IGEN, fázni fog, nagyon is. Nem elég, hogy rövidszőrű, még kölyök is. Szerinted?
2010. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ... azért a kutya igényeit is figyelembe kellene venni mielőtt hazavisszük, mert nekünk annyira kell.

Nincs valami olyan hely ahol meleg van, de anyukád nem zavarja? Kazánház, garázs, előtér? Más nem szigetelni kell a házát és berakni egy infralámpát ...

Egy 5 hónapos kutya nem bírja átmelegíteni magát, ráadásul tönkre fognak menni az izületei.

2010. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszí a válaszokat tele van pokróccal raktam már be vastagot is.. rem nem lesz baja
2010. nov. 26. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:
meg a tacskóm se fázott meg 5 hónaposan pedig ő is rövidszőrü
2010. nov. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!