Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étolajat ivott a kutyám...

Étolajat ivott a kutyám (beagle). Kb. másfél két decit. Lesz tőle valami baja?

Figyelt kérdés
Kiraktam a teraszra a forró olajat, kihűlt és ivott belőle.
2011. nov. 18. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum fosik egy jót:) De más baja nem lesz :)
2011. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hasmenése lesz, de ha bármi rendelleneset látsz vidd orvoshoz vagy hívd ki a dokit. Mamámnál egy liter olajat ivott a kutya semmi baja sem lett tőle, de ez nem garancia arra, hogy a tiédnek nem lesz.
2011. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Egyet azért kérdeznék: hogy fért hozzá? Az ilyen dolgokat kutya,kisgyerek elől gondosan el kell zárni.
2011. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bolond juhászkutyám egyszer egy komplett fazéknyit fogyasztott el a tűzhelyről... sosem lopott előtte, nyugodtan otthon hagytuk, hazaérve láttuk, hogy csupa olaj a fal :S kutya egész nap otthon volt, úgyhogy első dolgom volt kiengedni aztán körbejárni a lakást... de csodák csodájára kibírta a f*sással míg haza nem értünk.


szóval nem hinném, hogy baja lesz, de egy hasmenés erősen valószínű.

2011. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ismerősöm agara nálunk egy fél lábasnyi zsírt falt fel. Na olyan hányást-fosást egyszerre én még nem láttam, amit az produkált :D
2011. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
adj neki egy csomó háztartási kekszet,az valamennyire felszívja az olajat,csökkenti a fosást!
2011. nov. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nem lett baja a kutyusnak. Kedves egyik válaszadó, én is kitettem a gyermek elöl a forró olajat -mert büdös is volt- a teraszra. Az asztalra nem tettem mert műanyag. Szóval a kőre raktam, lefedve. Okosan megvárta a kutya, míg kihűl és lebillentette a tetejét. Érti? Ő nem nyúlt hozzá míg forró. Tehát a gyereket is megóvtam, meg hát a kutyának sem lett baja. Szóval aki csak ilyen választ tud adni, az inkább ne írjon!!
2011. nov. 19. 21:07
 8/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A mai napon pontosan ugyanezt a kérdést tenném fel én is. (Kiraktam a teraszra a forró olajat, kihűlt, majd beagle kutyánk tisztára nyalta a serpenyőt.) szintén kb. két dl lehetett. Láttam a válaszban, hogy nem lett semmi baja a kutyusának, csak érdekelne, hogy adott-e neki esetleg valamit, ami segített neki?

2014. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!