Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kennel köhögést elkaphatta...

A kennel köhögést elkaphatta a másik kutya? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy a kutyám kennel köhögésben szenved, mert akkor még semmilyen tünete nem volt (2-14 nap a lappangási idő). Tünetmentes állapotban érintkezett anyukám kutyájával. Azóta az enyém nagyon csúnyán köhög, ma viszem dokihoz. A másik még tünetmentes, de vajon elkaphatta? Most érdemes beadatni neki a kennel köhögés ellenit vagy már arra kezeltetni?
2010. nov. 26. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre szerintem várjátok meg a tüneteket nem biztos hogy elkapta!Nekem a múltkor az egyik kutyám elkapta valahonnan a másik 4 nek viszont semmi baja nem volt viszont a macska elkaphatja!!!
2010. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Macska nincs, viszont jött a jelzés, hogy a szomszéd kutyája elkapta. :(
2010. nov. 26. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ,lehet hogy a te kutyád kapta el az övétől csak nála később jöttek a tünetek erre nem gondoltál?
2010. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert az enyémet nemrég hoztam el a menhelyről.:(
2010. nov. 26. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon fertőző vacak, de könnyen kezelhető antibiotikummal. Ami érintkezést kutyákkal el tudsz kerülni, azt tedd meg .. a többivel meg ugyse tudsz semmit csinálni.

Gyogyulást az ebeknek.

2010. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben rájöttemm hogy hülye kérdés. Olyan lehet ez, mint az influenza. Erős immunrendszerűek nem mindig kapják el, míg a gyengébbek általában igen.


Köszi a válaszokat, reménykedünk.

2010. nov. 26. 10:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajlamosak elkapni, és sűrűn meg is történik. A védőoltással, még várj, amig teljesen biztos nem leszel abban, hogy a kutya egészséges.
2010. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A miénk is elkapta a szomszéd kutyától. Ő pedig az egyik sétapartnerétől. Sajna ez előfordul. Beszéld meg a dokitokkal,mit javasol.
2010. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kis betegek kapnak antibiotikumot, meg ACC 100 at mondta hogy vegyek neki a doki. Anyukámé még tünetmentes, de őt is kezelik inkább.
2010. nov. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!