Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit költötök havonta...

Mennyit költötök havonta yorki kutyátokra?

Figyelt kérdés

részltesen ha lehet..

[kajára ennyi,kozmetikára ennyi, stb..]


2010. nov. 26. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Keverékeknek nem kell az oltás? Te normális vagy??? Szerinted miért hívják kötelezőnek? XD


A többire már nem is reagálok, azt hiszem kár beléd a szó.

Egyébként javaslom a mai naptól egy fillért ne költs arra, amit szeretsz az életben, tedd félre a pénzt, és majd vegyél valakinek egy lakást, akinek szüksége van rá.

2010. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem a kötelezőkre értettem te segg

tanulj értelmezni

itt nem arról van szó, hogy spóroljunk amennyire csak lehet, hanem hogy vannak, akik átesnek a ló túlsó oldalára, ami szerintem tarthatatlan

2010. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van a fajtatiszta yorkim mellett egy keverék yorkim, és ő is ugyanazokat az oltásokat kapta meg, mint amelyiket a fajtatiszta. Nem értem, miért kell egy fajtatiszta és egy keverék oltásai között különbséget tenni.


Egyébként lehet, hogyha én nem tudnám megtenni, hogy ilyen módon tartsam a yorkimat, én sem így tenném. De szerencsére meg tudom tenni. És a maradék pénzemet, amit a yorkijaimra költök, inkább rájuk költöm, mint pl cigire vagy piára.. vagy egyéb haszontalan dolgokra. Ez most nem arról szól, hogy a kutya jobban szeret engem ha nem száraz kenyeret eszik tejbe áztatva, hanem Royal Canin tápot. Nem erről szól. Én szerencsére megtehetem, hogy így bánjak velük, ennyit költsek rájuk egy hónapban. Nem vetek meg senkit sem, ha nem így tesz. Nekem pl ez az egy hobbim van, az hogy kutyázom. Minden pénzemet ebbe őrlöm..

2010. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem a yorkik vannak pocskondiázva,csak az együgyü kérdesek a yorki gazdiktól(pl.:mit eszik a yorki?hány lába van?adhatok neki szaloncukrot?)Azt eszi mint egy másik kutya!

Nem űrlény!!!

2010. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez egy igazán szép, és intelligens megnyilvánulás volt részedről, kedves válaszadó.


Egyébként mondj egy olyan oltást, amit a fajtatiszta kutyáknak kell beadni, és a keverékeknek nem.

Az én kutyám a kötelezők mellett még a Lyme-kór elleni oltást kapja, de az is "csak" 6000 Ft.


Szóval ha a Te kutyádat 15 ezerért oltották, akkor tényleg jól lehúztak. Olvass utána, hogy mit kell, és mit lehet beadatni a kutyának, és hogy adott oltások mennyibe kerülnek. És akkor nem csinálhat belőled hülyét a doki.

Ja, és kérj részletes számlát legközelebb.

2010. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ejnyee b@ssza meg a jóisten!!! Itt sír a nép hogy nincs pénz se munkahely de a rohadt dögökre telik. Rendet raknék a fejetekben egy kettőre. Szó nélkül dobnálak titeket az utcára aztán ott majomkodhattok a kutyáitokkal!!! Aztán te csajszi engem ne oktass ki hogy te felsőbb rendű lény vagy az idióta véleményeddel mert átfejelek a monitoron :))
2010. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, válság van, nincs munkahely, sok ember örül ha meg tud élni.. de mégis szerencsére vannak olyan emberek, és szerencsére én is közéjük tartozom, akinek szerencsére nem kell szűkölködniük, mert megmaradt a munkahelyük, és el tudják magukat tartani és még emellett a kutyájukat is rendes módon tudják tartani.


És tévedsz, ha azt gondolod luxus módon van tartva egy olyan kutya, aki: rendes, prémium minőségű tápot kap, rendesen kap enni, foglalkozva van vele, tanult, járnak vele sétálni stb, kedveskedik neki a gazdája jutalmakkal, játékokkal stb, és kozmetikushoz viszik, ápolják..

Nekem pl ez a hobbim, az egyetlen hobbim.


Az, hogy kijárok a kutyámmal (ez most lehet yorki, vagy nem yorki) megfuttatom, közben beszélgetek a többi kutyással, és volt már, hogy néha kisegítettük egymást pl kutyanevelési tanácsokban, vagy ha volt valami problémánk.


Szóval szerintem, még mindig inkább örülni kéne, hogy vannak még a világon (szerencsére elég sokan) akik a kutyájukkal is rendes módon bánnak. Jó kaját adnak nekik, és nem tescos szemetet, foglalkoznak velük stb. És szerintem ahhoz, hogy ki pontosan mennyit költ a kutyájára, a gazdán kívül semmi köze senkinek.

Azért írtuk le a Kérdezőnek, hogy kb tudja, mennyire számítson. Persze van aki meg tudja oldani havi 10 ezer forintból is, van aki meg nem sajnálja rá a havi 30 ezer forintot. Mert megteheti. Örüljünk, hogy nem kell szűkölködnie..

2010. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!