Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatok hogy viseli élete...

A kutyatok hogy viseli élete első hó esését?

Figyelt kérdés
Nekem magyar agaram van (kölyök) azt hittem nem fog neki tetszeni hogy ki sem fog jönni a kennelből ennek ellenére nagggyon bírja,dugdozza a fejét a hóba össze-vissza rohangál benne meg minden nagyon bejön neki.Nemcsak agarasok válaszát várom:)!Ja és azok akikszerint az agárnak benn a helye a kanapén meg blablabla hanyagoljanak!!!Köszi a válaszokat!
2010. nov. 27. 06:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
lécci mond el hogy meddig volt kennelebe és h milyen minőségű és ellátású ba volt?!
2010. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugra-bugrált benne.:) Nagyon tetszett neki, csak utánna szegény majd megfagyott... :) Bischon Havanesem van.
2010. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan kennelre gondoltam,hanem nálunk itthon van csinálva egy kennel ahol a kutya ólak vannak benn (nincsenek bezárva meg ilyesmi dehogy is)Mivel ajándékba kaptam semmit nem tudok róla elmondani Párom választotta az alomból Annyit garantált hogy jó helyről van!Bocsi:(
2010. nov. 27. 06:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan cicám van, de ő nagyon szereti a meleget, viszont tavaly látott először havat, és teljesen megbolondult tőle.Tavasszal egy kicsit depis is lett, csak ült az ajtóban és nézett kifelé....

Amúgy szerintem akármilyen fajta kutyád is van, nem jó, ha csak bent van.

2010. nov. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Épp azért írtam mert nálam a kutyáknak kinn a helye számukra megfelelő kutyaól van készítve ellenáll a környezeti viszontagságoknak (Szigetelve van kívül belül stb....)A cicám pedig nem szeret a házban lenni általában az istállóban van a szénában és fogdozza az egereket ha vannak (amúgy neki is van helye de oda soha nem megy!
2010. nov. 27. 07:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a macskának volt ez újdonság. Ő még mindig kétségbe van esve.

Beleteszi a mancsát, kiveszi belőle,próbálja megenni, látszik rajta, hogy nagyon nem érti mi ez.


Az egyik kutyánk reggel mikor felébredt és körülnézett látszott a fején az undor és a döbbenet. Nagyon utálja.


A másik őrült módon rohangált benne egy 5 percet, aztán visszavonult aludni.

2010. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kölyök németjuhim teljesen odavan érte. :D Szó szerint fürdik benne.:D Nem tudom meddig lesz újdonság, de ha nagyobb lesz a hó, akkor leszek majd kiváncsi :D
2010. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem érti, hogy hová tünt a fű. Állandóan a havat szaglássza, eszi stb. Nagyon tetszik neki. Nem úgy mint a macskáimnak.A macskák rendesen undorodnak a hótol. A macskáimnak is meg a kutyámnak is ez az elsö tele :)
2010. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 hónapos a dobermannunk, ma reggel kész cirkuszt csinált a hóban. Felugrott és a levegőben fordult meg, mint a kis gidák. Kaparja és harapja a havat, aztán neki iramodik és rohangál benne. Csuda pofa.
2010. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az enyém kicsiként pár percig nagyon furcsállta, de általában nagyon örvendezik. Ma reggel nálunk is rohangálás volt, meg ugrabugra :)

Akkor kezdi el utálni, mikor felsózzák az utakat, és csípi a mancsát.

2010. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!