Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsuk meg fél éves...

Hogy tanítsuk meg fél éves sztafordunkat, hogy ne ugráljon ránk?

Figyelt kérdés
Ahogy belépünk a kapun nekifutásból ránk ugrik, mindenkinek nagyon örül még az idegennek is, mindenkivel ezt csinálja. 26 kiló és mondhatom, megérzem ha nekem ugrik! Arról meg nem is beszélve, hogy naponta 3-szor,4-szer is át kell öltöznünk, mert összekoszít! Mit csináljunk, hogy leszokjon erről?
2010. nov. 27. 16:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jaj hogy mekkora okostojások vagytok, ti! Akkor hogy ejtik? Megmondanád légyszi, hogy ezek után én is úgy mondjam?! Amúgy meg az első szintén "okos" válaszoló leírta, hogy mire értette, ha nem vetted volna észre! Hallgat arra, hogy "fekszik", "ül", "szépen kérd", de az ugrálással nem tudjuk mit kezdjünk. Kutyasuli sajnos nincs a közelünkben. 16:45-ös válaszolónak igen, küldöm a képet privátban, met ide nem tudom hogy kell feltölteni! És legyetek szívesek nem hülyének nézni, márcsak tudom milyen kutyám van!!!
2010. nov. 27. 17:32
 12/15 A kérdező kommentje:
17:29-nek köszi a választ:)
2010. nov. 27. 17:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha bementek a kapun, kerüld ki de úgy hogy rá se nézel ne köszönj neki, csak sétálj el mellette,majd mégegyszer menj be a kapun,ha csak eléd megy simi köszönj neki dicsérd meg!


Ha csak rádugrik,csinálj olyat lépj rá a hátsó lábára,amin áll, berögződik neki,hogy ha rád ugrik az neki fáj!

2010. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Off: az én törzskönyves staffordom is 11 hónaposan 32 kg...erős csontozatú és izmos.
2010. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
csak türelmesnek kell, lenni. Fordulj el
2010. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!