Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szóljak neki vagy ne?

Szerintetek szóljak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
14 áéves lány vagyok s ahol a kutyusomat szoktam sétáltatni ott van egy család 1 nagy darab,kigyurt ember 1 nő meg egy gyerek.a családnak van egy kan amstaffja és a barátjának egy könyök magyar szuka vizslája most tőzel szerintem előszőr a vizsla .A vizsla szuka kutya csak átutazóban van amíg tüzel és együtt van a amstaff kanal ami állandóan mászik rá de a vizsla nem hal majd bele a szülésbe mivel az amstaffnak 2 x akkora a teste szélességbe és a feje mint a vizslának?szerintetek szóljak nekik hogy el pusztulhat a kutyus és még szapoítják is?igazából nem nagyon merek nekik szólni mert elég mogorva család :( szerintetek?nem nagyon akarok bele szólni de még a szuka nagyon fiatalnak néz ki és nem több 6-7 hónaposnál a kan kutya 3-4 éves lehet kb.mit csinálak hagyjam hogy esetleg elpusztuljon a kutya vagy mit?
2010. nov. 28. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én azt mondom, ne törödj vele.....
2010. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.
2010. nov. 28. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
nem bunkóságból írtam, csak az iylen ember úgyse fog tenni ellene ha mogorva, max ha belehal a szülésbe, vesz egy másikat... vagy, lehet a vizsla már ki van miskárolva:) vagy akkor nem tüzelne?:O nem értek ehhez... de sztem ne keveredj bele.
2010. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gfero ***** válasza:
ha nem akarsz magadnak egy kellemetlen veszekedést előidézni akkor ne.szerintem hiába is lenne
2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy lennének gondok a szülésnél ..hát ha már rá mászott a kan a szukára és össze is ragadtak akkor nagy valószínűséggel lesznek kiskutyák amit már sehogy nem akadályozhatsz meg...ha meg elpusztul a szuka az meg az ő hibájuk..
2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát...

Szívem szerint azt mondanám, hogy szólj.De inkább az eszemre hallgatok.ne szólj bele! Te jössz ki belőle rosszként.

Tudom, hogy nehéz látni ahogy egy állat elpusztulhat, és Te csak nézed.De sajna nekik kell rájönni, hogy rossz amit tesznek.Ha át kell élniük, hogy felvilágosodjanak akkor nem tehetünk ellene.

2010. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem ne szólj bele.

Írtad,hogy mogorva család és senki se veszi jó néven ha egy gyerek vagy felnőtt beleszól az életükbe ha jól csinálják ha nem.

Sajnos ez így van.

Aranyos tőled,hogy aggódsz a kutyus iránt,de nem biztos,hogy belehal a kutya a szülésbe,ne aggódj.


És kérlek picit figyelj a helyesírásodra,mert elég zavaró egy idő után,hogy olyan mintha rejtvényt fejtenék ahogy olvasom a szöveged,pedig értelmes lánynak tűnsz :)

2010. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat hát nem fogok akkor közbe szólni:S hát az tuti nincs ivartalanítva mivel pont azért hozták hogy legyen kicsi.
2010. nov. 28. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem se szólj érte, mert semmi közöd, hozzá.

Miért szolnál neki? Foglalkozzon mindenki a saját dolgával.

2010. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!