Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek szóljak ha látok egy...

Kinek szóljak ha látok egy sérült állatot?

Figyelt kérdés

Egy Borsod megyei településen lakom, tegnap mentem dolgozni új helyre és az egyik ház udvarán egy szörnyűséget láttam!:S

Egy keverék kutya megugatott!Ami persze önmagában semmi DE Eleinte nem láttam aztán észrevettem, hogy a kutyának nincs orra:S De ne csak egy kis sebre gondoljatok!:( fhú először megijedtem mert nem szép látvány!Az orra le van (szerintem ) harapva de nagyon és véres/gennyes:(

Viszont nagyon ellenséges, hamis! Tuti megharapna ha közelednék ezért nem is próbálkoztam!A környezet amiben lakik is borzasztó!Kiderítettem hogy egy idősebb alkoholista tróger férfi "tulajdona" Szerintem beoltva sincs!Magára sem igényes...

Az állatorvos állítólag nem tehet semmit. Úgy tudom többen jelezték már ,mert félelmetes és sokan megijednek és félnek de nem tud semmit tenni,mert a gazda nem engedi.

A kérdésem az lenne hogy Borsod megyében van olyan szervezet akinek lehet ez ügyben szólni?Szerintem a fájdalom miatt annyira agresszív!Szeretnék valahogy segíteni:(


2010. júl. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos szerintem se tehet semmit, de talán érdeklődj egy közeli menhelyről. Ott biztosan tudnának valamit tenni. Ha végképp nem találsz megoldást, állatkínzás gyanújával a rendőrségre is mehetsz.
2010. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Találtam 1 oldalt : [link]


Nézz szét itt.

2010. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ők Miskolciak. Ha a kutyán nem lehet megmenteni akkor még az altatási is jobb, mint hogy szenvedjen. Az állatvédők nem tudnak beleavatkozni, mert nem hivatalos személyek. Azt lehet hogy szólsz a Miskolci Állatsegítő Alapítványnak és ők a rendőrökkel együtt megnézik.

2010. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Az utolsó linket megnéztem, küldtem nekik egy levelet!Remélem reagálnak!

Mégegyszer köszönöm!

2010. júl. 9. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk az önkormányzathoz kell fordulni ilyen esetekben is,min kóbor kutyánál...De én tuti feljelenteném állatkínzásért az ott lakókat.Tudom,hogy a rendőrséget nem érdekli,de egy ilyennel azért szoktak foglalkozni,dfőleg ha bejelented az önkormányzatnál,és elég fennhangon beszélsz...nekünk ez egyszer már bevált,kicsit kiabaélnom is kellett,de bevált=) SOK SIKERT
2010. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy ívbe lesz@rja az összes!Milyen "állatvédők" ezek...és még én érzem magam rosszul.
2010. júl. 17. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor te is szard le az állatokat! Ez lesz a legjobb!
2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!