Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak maradása a háznál...

Kutyámnak maradása a háznál nincsen hova lehet elvinni? Az utcára nem akarom kicsukni de tovább nem maradhat

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 06:56
1 2
 11/15 Brigibaba válasza:
100%
Lucky a szobában található majdnem összes vezetéket elrágta, tönkre ment a házimozirendszer kábele, a laptop kábele, a nike cipőmet megtalálta, nagyon mérges voltam rá, de eszembe nem jutott volna h elvigyem a háztól, tudtam h az én hibám amiért sokáig egyedül maradt a szobában, és örültem hogy legalább nem lett semmi baja a vezetékektől. Azóta felelőségteljesebb vagyok! Neked is át kellene gondolnod!!!
2010. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hát az enyém is megrágott mindent kiskorában, de ettől még nem dobtam ki...

legalább menhelyre add le, ha mindenképpen szabadulni szeretnél tőle.

2010. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van kutyam o kolyok megragta az agyam mert delelott nem vagyok itthon mikor lattam mitortent elmentem vettem neki 1 labdat 1 gumisunit meg 1 plusmacit azota nem foglalkozik az agyal ha meg felnott faraszd le dobaj neki ladbat azt majd azt fogja ragni s kesz:)
2010. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor se maradhat nálad, ha leszoktatod? Ha nem, akkor kérdezősködj ismerősöknél...
2010. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyereked lesz és rosszalkodni fog majd "kicsukod" ahelyett hogy megnevelnéd??

Neked nem mondták hogy egy kutya nagy felelősséggel jár?Függetlenül fajtától ,mérettől,kortól?

Sajnálom szegény kutyát, mert a Te hibádból vagy meghal...vagy majd szaporítják valahol vagy ki tudja!

Legalább annyi fáradtságot vegyél kérlek hogy meghirdeted és ingyen odaadod egy megbízható személynek!

És többé ne legyen semmilyen állatod...nevelésből megbuktál!Egy állat ne csak addig kelljen míg megkapod és esetleg kölyök!Vonatkozik kutyára macskára stb stb

2010. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!