Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerdán szült a kutyusom....

Szerdán szült a kutyusom. Palotapincsi-tacskó keverék. Nem akar enni, és hányt is pénteken, meg közben hasmenése is volt. Mi lehet a baj? Vagy ez normális szülés után?

Figyelt kérdés
Tegnap sem hányt már, de nem akar enni és inni sem. Gondolom mire "letakarította" a kutyusokat eléggé elronthatta a gyomrát, illetve a szülés másnapján rengeteget evett, ivott. Lehet, hogy besokallt? Légyszi írjatok! Hívjak hozzá orvost, vagy rendbe jön magától? A kicsik szopnak, szépen fejlődnek.
2009. máj. 10. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%
Yeah Lilku, meglettek a kis keverékek:S Remélem nem megy egy sem menhelyre... Szegény kiskutyák:(
2009. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

Hurrá! Itt az újabb nem kívánt, valószínűleg később nem jó gazdához, utcára, menhelyre kerülő alom. Hadd gratuláljak! Áruljátok már el, hogy a 1,5 milliós gazdátlan kutyadömpinghez miért kell még hozzájárulni? Tisztában vagy vele, hogy a legtöbb édes kölyökkutya gazdához kerül, majd ha megnől, foglalkozni kéne vele, ás, ugat, nem ugat, kiteszik, menhelyre adják, elpusztítják őket? Már ne is haragudj, de elég nagy felelőtlenség volt világra hozni ezt az almot. Jelenleg Magyarországon nagyon rossz eséllyel indulnak a kutyák, pláne a keverékek. Ne érts félre, semmi bajom velük, de jelenleg egy kutya élete szinte semmi sem ér kishazánkban:-( Pláne válság idején, amikor így is dobálják ki a kutyákat...


Hívd ki az állatorvos, ellés után jó, ha megnézi az anyát és a piciket is.

2009. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Bocs,de magyarul nem lehetne? Most akkor mi van vele? El fog pusztulni az anyakutya?
2009. máj. 10. 12:00
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ezt mind magyarul írtuk. Ne spórolj már az orvoson, hanem hívd ki te szerencsétlen!!! Nem vagyunk távgyógyítók!
2009. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Jobb, ha tudod lesz gazdájuk a kicsiknek. Nem kioktatást kértem, hanem segítséget, hogy mit csináljak! Egyébként mit tehettem volna, vittem volna abortuszra a kutyát? Pff...Na mindegy!
2009. máj. 10. 12:05
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Igen mondjuk ivartalaníthattad volna, dehát ahhoz magasabb IQ szint is kéne, de látom az nincs.
2009. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
Ja lesz gazdájuk... 1-2 évig. Aztán úgyis kidobják őket Szerinted miért van ennyi kóbor kutya? Egyszer ők is "szerető" gazdánál voltak. Ekkora felelőtlen barmot mint te:S
2009. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hívd ki az orvost. (Ellés után egyébként is ellenőrizni kell a kutyát, hogy nem maradt-e benne kicsi vagy a méhlepény egy darabja, nem szakdt-e a mége, nem vérzik-e befelé.)

Mostanra eszméletlen étvágya kéne, hogy legyen, hívd ki az orvost, valami baj van.

2009. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Mit tehettél volna? Például ivartalaníthattad volna, vigyázhattál volna, hogy ne történjen meg a "baleset", vagy ha már mindenképpen ragaszkodtál hozzá, hogy megszülessenek a kicsik, felkészülhettél volna, ismereteket gyűjthettél volna az vemhességről, ellésről és az utáni tennivalókról. Vagy hogy mit csinálj, ha komplikált az ellés?
2009. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem érted,hogy nem az a baj, hogy lettek kutyusok!!! Mert van rá gazda, hanem az, hogy még soha nem volt olyan kutyám, amelyik ellett volna. Ezért gondoltam arra,hogy megviselte a szülés,és amiatt nem eszik... Az IQ szintemmel ne foglalkozz. Neked sem lehet túl magas, ha nem értetted mit kérdeztem! Nem mennek menhelyre ne aggódj! Egyébként nem mindenki ad ki pénzt kutyáért, van akinek a keverék is kutya! Nem spórolok az orvoson, csak nem tudtam mennyire normális az ilyesmi szülés után...
2009. máj. 10. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!