Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszélyeztettétek már a saját...

Veszélyeztettétek már a saját életeteket, hogy megmentsétek a kutyátokat másik kutya támadásától?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem , de én nem is tenném.A kutya van értem és nem fordítva , ha én meghalnék ki gondoskodna róla ?
2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül nem. De éheztem már miatta. Az utolsó 5 ezresemet rá költöttem, állatorvosra, és még 10 nap fizetésig. Krumplit meg zsíros kenyeret ettem 10 napig, de azt se jóllakásig.
2010. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
hát egyszer a kutyámat (kistestű)meg támadta egy angol szetter én felkaptam és próbáltam úgy forogni hogy nehogy elérje de a kutya rám ugrott és majdnem fellökött illetva a körmeivel amikor ugrált rám okozott némi sérülést..végülis az életem itt nem volt akkora veszélybe de ha nem jelenik meg a gazdája akkor lehet hogy nagyobb bajom is lehetett volna ..azóta féltem azon a környéken sétálni mert a nőnek volt 3 kutyája és persze póráz nélkül 2 angol szetter meg egy palotapincsi.. de szerencsére már elköltöztek
2010. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem, az marhaság volna. Ha már odáig fajul a dolog, akkor egy támadással a másik kutyára (pl rúgás a borda közé) sokkal jobb eredmény érhető el, minimális kockázattal. Ki kell használni a 2 az 1 ellen előnyt, nem bevetődök közé esztelenül...
2010. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A saját életemet még nem kockáztattam és nem is másik kutya támadástól mentettem meg a kutyusomat, hanem még tavasszal séta közben beleesett a kutyám a jeges vízbe, és én bemásztam a bokrok közé és kihúztam. Szerintem magától nem bírt volna kimászni, mert ez olyan vízelvezető csatorna féleség volt, aminek olyan magas a pereme.


Ez akkor volt, amikor voltak azok a nagy esőzések és nem lehetett látni, hogy honnantól kezdődik a vízelvezető csatorna:

[link]

Itt a kép, amikor próbált magától kimászni, szegénykém nagyon megijedt:

[link]

De ha az utcán nekiesne egy másik kutya a kutyusomnak, biztos megdobálnám kavicsokkal a kutyát...

2010. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én gondolkozás nélkül felkaptam a kutyámat amikor egy nagytestű (harci) kutya nekiment, a szerencsém az volt, hogy emberre nem támadt. 2-szer dobermann is ment neki, akkor is felkaptuk egyből. Gondolkozás nélkül.
2010. nov. 30. 17:27
 7/21 A kérdező kommentje:
Utólag esett le, hogy bele is halhattam volna, akkor és ott a kutyám életének megmentése leblokkolt agyilag, szerintem. Ha nem kapom fel (pulikeverék), ott meghalt volna.
2010. nov. 30. 17:29
 8/21 anonim ***** válasza:
A 3 hónapos bullmacim akarta megtámadni egy felnőtt kau, közéjük álltam, és megfogtam a kau nyakörvét, csavartam rajta egyet és megemeltem, hogy ne érjen le a mellső lába földre. Így vártam be a gazdáját, aki hosszas üvöltözés után kegyeskedett felnézni az újságból, és odajött a blökijéért. Utólag visszagondolva, nem voltam normális.
2010. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
sétáltattam a kölyök dobermann kutyusom és egy férfi rám engedte a kaukázusiját mondván hogy idegesíti hogy a kutyámat sétáltatom itt.a kutyámnak el kapta a tarkoját na nekem se kellett több gondolkodás nélkül fejbe vertem a kutyát ököllel aztán el engedte a kutyám tarkoját(inkább a nyakánál volt) aztán vissza futott a kertbe a gazdája csak röhögött mikor rohamosan támadot a kutyája ezért ütöttem le szó szerint ki feküdt.a gazdája aztán fel volt háborodva hogy mit képzelek én magamról stb..de úgy mondva nem érdekelt vittem a kutyám azonnal a dokihoz .fére ne értsen senki imádom a kutyákat de azért nem hagyom hogy szét szedjék az én kutyámat pedig engem is szeret a környék legtöbb kutyája mert falkák jönnek utánam és fogadnak szót úgy hogy a gazdájának semm fogad ugy szót mint nekem de azért nem hagytam hogy nekem ugorjon vagy a kutyámat tépje szét:( tudom hogy nem volt szép de ez van .
2010. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MME ***** válasza:
A sajátomért is, és más kutyájáért is veszélyeztettem már, nem egyszer, de majdnem mindig én nagyobb biztonságban voltam, mint azok a kutyák, amelyekért én felelek. Szóval "csak" súlyos sérüléseket kockáztattam. Én sose hagyom, hogy két kutya verekedjen, akkor sem, ha nem az enyémek, vagy nem velem vannak. Kinek lenne hozzá idegzete nézni? Gyűlölöm az ilyesmit.
2010. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!