Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédaim felakarnak...

A szomszédaim felakarnak jelenteni, hogy éheztetem a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csupán arról van szó, hogy alig akar enni, nagyon keveset rak magába és folyton pörög. Nagyon soka mindent kipróbáltunk eddig semmi nem jött. Ez miatt nagyon sovány és a szomszédaim felakarnak jelenteni, hiába mondom, hogy a kutya nem eszik rendesen, ők csak fújják, hogy én kínzom szegény állatot
2010. nov. 30. 19:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Állatorvos látta már?
2010. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán vidd el állatorvoshoz! Ő igazolhatja hogy hogy van tartva a kutya.Ha annyira vékony akkor baja is lehet...

Milyen fajta?Csak mert nekünk agarak vannak és őket is mindig "lesoványozzák" pedig egyáltalán nem soványak!

2010. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ő adott többféle tápot, meg ilyen homeopátiás bogyókat, amiknek meg kellett volna hozni az étvágyát.
2010. nov. 30. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz a kutyát, ha nem eszik rendesen valószínűleg valami baja van. ha nem kap megfelelő ellátást, el fog pusztulni. ha orvosi kezelést kap a kutyád, akkor az orvos bizonyítani tudja, hogy a betegsége miatt fogyott le ennyire.
2010. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kéne mellé egy másik állat, kutya, macska, nyúl, bármi, akkor szokott megjönni az étvágyuk, mert hirtelen irigyek lesznek.
2010. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Főtt kaját próbáltad már? Esetleg tészta, rizs husival és valami szaftal keverve? Lehet csak szimplán a száraz tápok nem jönnek be neki.
2010. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az orvos mit mondott, mi baja van?
2010. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád? Hallottam olyanról is, hogy a kölyökkutyáknak mindennél fontosabb a játék, és hajlamosak emiatt hanyagolni az evést. próbálj meg játék közbe beiktatni néhány finom falatot, aminek erős illata van (sült virsli vagy vmi hasonló) és ha látod hogy ízlik neki, keverj egy kicsit a száraz táphoz is, hogy átvegye az illatát. ha nem betegség okozza, akkor nagy valószínűséggel el kezd rendesen enni.
2010. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is van mikor elromlik a kutyák evőkéje.

Nekem a dokim a béres cseppet javasolta, és be is vált.

10 kg- ra van egy csepp.

Én egy pici vízbe csepegtetek és azt felszívom egy fecsivel, és szájon át beadom nekik.

Már a második napon jelentkezik a hatása.

Esetleg még nálatok lehetne féregteleníteni.

Ne érts félre, nem tudom nálalatok mikor volt, de három havonta érdemes.

2010. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Béres csepp jó ötlet vagy Immunovet por, az is meghozza az étvágyat. A szomszéddal meg ne foglakozz, olyan esetekkel sem foglakoznak a hatóságok amikor ténylegesen kinozzák az állatot, ezzel sem fognak. Azért a dokitól kérj egy zárójelentést, hogy mitől sovány a kutya, legyen bizonyiték a kezedben.
2010. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!