Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kis spiccet tudom hordani...

A Kis spiccet tudom hordani táskába ha akarok valahova menni, vagy túl nagy hozzá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
A legkisebb kutyának is van 4 lába, kiválóan tud rajta menni, ha vinned kell valahova. A kutyának nem táskában van a helye. Az amit táskában tartunk, az a plüsskutya.
2010. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

Meg kell próbálni, hogy belefér-e?


Ha nem fér bele, akkor vagy kisebb kutya kell, vagy nagyobb táska.


Namármost. Ha belefér, akkor lehet benne hordani, de ha lötyög benne, akkor körbe kell támasztani, például zoknikkal, hogy ne boruljon fel.


Idióta egy kérdés volt amúgy. A KUTYA nem erre való!!!

2010. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%

A spicc is életképes kutya,tud járni,nem táskába téve kell majomkodni vele.

Vegyél fából vagy vasból kutyát,az való neked.A kutya élőlény,nem divatbáb!

2010. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Kis méretű kutyát nem fogok télen a hóba sétáltatni hogy meg fázzon.. Azért kérdeztem hogy belefér-e, mert olyan kutyát akarok amire tudok is vigyázni. Ha nem akkor nem nekem való mert azért szeretném hogy mindig velem legyen.. de nem akarom hogy felfázzon.

Gondoltam ha valakinek van akkor ő tudja.

Lehet elitélni.. de én így próbálom a megvédeni hogy ne fázzon föl.

2010. nov. 30. 22:17
 5/31 A kérdező kommentje:

Ha olyan kutyát akarnák ami házörzőt és bírja a hideget akkor valoszinű olyat vennék.. de olyat akarok aki mindig meletem van.. de az nem egyenlő azzal hogy a hóba keljen sétálni. A kis mértü kutya nem hinném hogy sokáig birná a hidegbe.. de látom ti kitennétek annak ..

Na m1. ti így lássátok én meg úgy :)

A válasz érdekelt. nem az oktatás Van anyám aki eltudja ezt mondani..:)

2010. nov. 30. 22:21
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

"Ti így lássátok"


Ez jó! :)

2010. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

Varrjál rá füleket, így:

[link]

2010. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom... úgy látszik felénk mindenki idióta, szemét gazdi, mert itt sétáltatják a csivavát meg a yorkiet is... és ezek a kutyák sem teljesen normálisak, mert élvezik is a sétát! a kis méretű kutya ugyanúgy kutya, mint pl egy bernáthegyi...
2010. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezö te ezt komolyan gondolod? Nem vagy normális.. megártott a sok beverly hills-es vásárolgatós film? Eléggé úgy néz ki...

Hordj inkább helyesírási szótárat a táskádban...

2010. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Te meg valami értelmező kéziszótárt :) Mert nem a kérdésre válaszolsz. ;)

Csókoltatlak(K)


Aztán ha valaki tud ara válaszolni amit kérdezek ara figyelek az egyéb megjegyzések meg különösebben nem hatnak meg :D

2010. nov. 30. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!