Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kis spiccet tudom hordani...

A Kis spiccet tudom hordani táskába ha akarok valahova menni, vagy túl nagy hozzá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

A spiccnek szőre is van(tudod,az a hosszú selymes izé a kutyán),az arra van,hogy a hidegtől védje,nem arra,hogy fésülgethesd.

Rengeteg törpe spiccet ismerek,akik a hidegben-hóban is vígan bandáznak a futtatón a haverokkal,semmi bajuk,ruhácskát sem hordanak és életükben nem voltak még táskában.Ehhez képest köszönik,jól vannak.

Sőt olyat is ismerek,akit a szadista gazdája még kutyasuliba is hord,télen is!Hogy milyen emberek vannak...

2010. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
A spiccet télen csak termoszban szabad hordani!
2010. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ne rakd táskába nem fog fől fázni hidd el nekem is egy kis testü kutyám van és a hóban is fut,szaladgál a 4 lábán és élvezi kérlek hagyd élni őt is egy kicsit.soha nem fázott fel de ha annyira agodsz érte inkább akkor vegyél neki kabátot ha neked ez sem elég akkor max kis cipőt bár ezek is hülyeségek :( a kutyának a test hőmérséglete 39,5 a megfelelő és még arra rá megy egy alj szörzett meg a fedő szörzet is nem fázik meg és neki a hóban kb 38,39,5 fok van vagyis mintha fütött házban volnál .a spicc is kutya és ugyan olyan mint egy ház örző persze szerintem a házat nem kutyával kell őrizni hanem riasztóval az öleb ios örizhet házat ha úgy van nevelve na ennyire egyszerű.kérlek ne rakd táskába mert be sül szegényke :( és igen akor nem neked való!azért akarod hogy elkényeztesd és idegroncs agreszív kis kutya legyen belőle?nekem a kutyám most 11 kiló igaz nem annyira nagy testü de nincs elkényeztetve és meg is van ugy ahogy nevelve(még csak 6 hónapos) és dán dogal is játszik meg akármilyen méretü kutyával és ez nem is baj ugyhogy ne félj oda engedni nagyobakhoz semm.ja amugy a spicc nem táska kutzya hanem egy talulékony,mozgékony eb aki nem divatkellék.
2010. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy a törpe spicc skandináviából származik, ahol télen akár minusz 40 fok is van. Amikor kitenyésztették, akkor még a kutyáknak általában funkciójuk volt, és nem az, hogy egy táskát díszítsenek. Éppen emiatt szelektálták úgy, hogy legyen jó nagy szőre. Egyébként nálunk is van a parkban csivava, köszöni imád a hóban rohangálni, és nagy kutyákkal játszani. De ha annyira akarod hordd táskában. Bár én még a macskát is utálom hordozó dobozban cipelni, ha utazunk vagy ilyesmi, ugyanis hosszú távon még az ő néhány kilója is nehéz, pláne, hogy mozog.
2010. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megfázni, nagyon stapabíró kis kutyus. Max. picit nedves lesz a szőre, ezért inkább egy kutyás törölközöt hordj abban a táskában (az nálam is van mindig a kiskutya miatt) meg vegyél neki egy vizhatlan kabátkát, hogy ne az egész legyen vízes.
2010. dec. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
* azt a táskában
2010. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
47%

Amikor kutyát sétáltatunk a lényeg, a hogy maga a kutya sétáljon/mozogjon nem?

Ez egy táskában érdekesen lenne kivitelezhető.

Kis és nagy dolognál,pedig kiveszed a táskából, majd ha végzett visszarakod?:)

A kutya az kutya, teljesen mindegy, hogy egy kaukázusi, vagy egy spicc. Vannak lábai, és nyugodj meg nem fog kockára fagyni.

2010. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%

Mifelénk sem fáznak fel a kistestűek, és még kis spicc is van köztük.

Egyébként nem tudom, hogy a kis spicc súlyra mekkora, de nekem egyszer volt olyan, hogy a yorkimat muszáj volt hordozóba tenni. Egy órát volt a vállamon, és utána 2 napig fájt a vállam, meg a gerincem.

Egész más egy 2 kilós kutyát vinni, és egy 4 kilósat.


De én is a 4 lábra szavazok, nem láttam még kutyát, amelyik felfázott volna, ez az emberek dilije, hogy a kutyák mennyire fáznak.

2010. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Meg hülye divat plázacica szellemi színvonalú "gazdiknál".
2010. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%

"A kérdező kommentje:

Te meg valami értelmező kéziszótárt :) Mert nem a kérdésre válaszolsz. ;)

Csókoltatlak(K)"


Értelmezö kéziszótárt én? Haha jó vicc volt :)

Ügyeletes plázapics@ mondja nekem, miközben írni se tud és táskában hordaná a kutyáját... mekkora egy ribi vagy, sajnálni tudlak csak :)

2010. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!