Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kis spiccet tudom hordani...

A Kis spiccet tudom hordani táskába ha akarok valahova menni, vagy túl nagy hozzá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Inkább azt a kutyát kéne,aki majd hozzá kerül.
2010. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Van neki való méretű táska. De súlya is van annak a táskának ,ha benne van a kutya.
2010. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Pipis ***** válasza:
79%

Sziasztok!


Nekem Yorkshire Terrierem van, és kutyaként van kezelve, épp annyira van elkényeztetve mint bármelyik másik kutya. Mikor elhoztam teljesen ellen voltam a táskának ruhának. De rá kellett jönnö, hogy van olyan amikor elkerülhetetlen. Hiába szép nagy mert rendes tenyésztőtől van, az emberek nem figyelek rálépnek belerúgnak. Ettől még szeretnék mászkálniide oda, és sretném ha Ő is velünk lehetne. Ahogy a táskában túlverekedjük magunkat az embereken utána jöhet a póráz. Van olyan szituáció amikor jobb szegény kutyának mert annyira nem figyel rá senki.

2010. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Lehet, hogy 4 lába van neki, amin tud menni, de tegyétek a kezetek a szívetekre, felszállnátok vele mondjuk egy fullra zsúfolt buszra mondjuk? Úgy, hogy a kutya a földön van? Mert én például nem! Engem úgy meg szoktak lökni és úgy a lábamra lépnek, hogy ihaj, mi lenne egy ilyen törpével? Akár tetszik egyeseknek, akár nem, bizony a sok bunkó tahó miatt van helyzet, amikor a táska szükséges.
2010. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ezzel semmi gond nincs ha emiatt hordja valaki táskában, viszont a kérdezö csak azért hordaná, merthogy az cuki...
2010. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én ebben csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem tudod felkapni, és kézben fogni? Tök rumlis cipelni a táskát amikor napi 10 percre van rá szükség.
2010. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jó én se úgy gondoltam hogy folyton abba cipelni. Hanem hogy nem akarom kitenni öt 8 órás sétáknak mert én szoktam..


Lehet hogy kissé túlságosan is bánni akarok vele meg kényeztetni, de nem tudom hogy ez mióta bűn :)


Amúgy meg azért mert én így próbálok rá figyelni messze nem vagyok ribanc szerintem:D és itt is a kézi szótár jön mert úgy látom nem vagy tisztába a Ribanc szó jelentésével;)LL

2010. dec. 1. 20:46
 28/31 anonim ***** válasza:

Rosszul fogod szeretni a kutyát,ezt hívják úgy,hogy majomszeretet,és kutyáknál semmi értelme.

Bármilyen kicsi is,mégiscsak falkában élő ragadozó,ennek megfelelő mozgásigénnyel és nincs cukorból.

2010. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismét leírom: kis spicc is kutya.

Ha 8 órát kell gyalogolnia, ki fogja bírni. Sőt, ő 3x olyan hosszú utat fog megtenni mert oda-vissza fog futkározni, és élvezni fogja. Gondolom 8 órás túra alatt Te is megállsz 5 percre pihenni, addig ő is szusszan egyet.

És tényleg a vállad le fog szakadni, ha egy 3-4 kilós kutyát akarsz majd cipelni, ami teljesen felesleges.

Az én yorkshire terrierem is lenyom velem 10-12 órás túrákat. Nem mondom, hogy nem fárad el, de ez a lényege a sétának.


Persze más az, ha buszon nem akarod letenni, de a kutyád sokkal jobban fogja magát érezni, ha addig a karodban tartod, és nem egy szűk táskába tuszkolod bele.

2010. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia csajszii!

Igaza van abban a többieknek, hogy a kisspicc lazán elsétálgat órákig melletted bármilyen időben. Maximum latyakos időben elég koszos tud lenni, erre jók a vízálló kutyaruhák és a nedves babakendő letörölni a koszt a lábairól. Vannak olyan helyzetek, amikor tényleg szükség lehet kutyahordozóra. A sima (rövid füllel rendelkező) kézben tartható hordozó cipelése hosszú távon fárasztó lenne számodra, ugyanígy a keskeny vállpántosak is. Mostanában elég sok féle hordozókat kínálnak a kereskedők. Ha sűrűbben szeretnéd a kisspiccedet táskában vinni, olyat válassz, ami könnyített súlyú, vízlepergető, kialakítása miatt könnyen tudsz mozogni vele és a belseje nem csupa műszál. Hosszabb, több órás sétáknál én is viszek magammal hordozót -biztos, ami biztos alapon- de legtöbbször csak dísz a vállamon, mert a törpém (1,5kg) lazán bír akár 8 órás kirándulást is.

2010. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!