Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nincs több ilyen?...

Miért nincs több ilyen? Szerintem jó ötlet

Figyelt kérdés
Most láttam egy tévéműsorban, hogy a vörösiszaptól megmentett kutyakölyköket beviszik a stúdióba, híres emberek megsimogatják párszor őket és rögtön mindenkinek ezek a kutyusok kellenek majd. Miért nincs ilyen több műsorban? Olyanokra gondolok, hogy vannak ezek a tehetségkutató műsorok, csinálhatnának olyat, hogy jelképesen örökbe fogadnak egy kutyust a menhelyről és minden adásban megmutatják. Tuti versenyeznének értük, főleg ha a tehetségkutatók sztárjai is megsimiznék őket párszor. Szerintetek ez jó ötlet lenne?
2010. dec. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó ötlet, de elsőnek azért az érintett emberekre kellene koncentrálnia a médiának. Tudom, most is azt teszik, de érdekes dolgokat hallani.
2010. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Aha, versenyeznének értük olyan felszínes emberek, akiknek gőzük nincs a kutyákról, alapvetően nem is akarnak, csak kell egy ereklye, aztán ha már nem "divatos", akkor megy utcára vagy menhelyre. Egyébként meg nehogy azt hidd, hogy ott egy percig is érdekli őket a kutya, csak nézettséget növelnek vele. Aztán, hogy melyik kukában végzi az "nem az ő dolguk"...
2010. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak tudod lehet, hogy versenyeznének érte, de ki tudja milyen helyre kerülnek? Meg mi van, ha most kell neki aztán később nem? Ugyan... Aki menhelyről akar örökbe fogadni az megtalálja a módját. Azt viszont nem ellenzem, hogy a médiában többet szerepeljenek a menhelyek. Egy egy riport, cikk képében.
2010. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MME ***** válasza:
Pont az a veszélyes ebben, amit utolsó megfogalmazott. A menhelyeket, az örökbefogadásokat kellene népszerűsíteni, és ahhoz ki kell vonulni oda a "stúdiónak". Egy-egy kutya érdekét nem biztos, hogy szolgálja egy ilyen felléptetés.
2010. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!