Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mert szerintem rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval szeretek egy lányt aki egyidős velem. Csak ahogy közeledtem hozzá ő távolodott tőlem. Ma meg hallott egy hírt, hogy valami gyerek meghalt balesetben akivel pár éve egyszer beszélgetett és majdnem elsírta magát. Emígy nem is törődik velem. De ha én velem történne valami akár egy kicsit megsérülnék mindjárt érdeklődne? Mit tegyek?
2011. szept. 21. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ugorj kútba...lehet hogy belehalsz, de törődni fog veled... -.-"

remélem érezted az iróniát.

2011. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vicces vagy, nem hiszem h ez ezen múlik
2011. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
100%

azért sírta el amgát majdnem, mert a halálhír ilyen hatással an az mberkr. mégha egy idegenről van szó, az is megrendít, főlg egy látásból ismert ember halála (aki gondolom ráadásul fiatal is volt).


szóval mit csinálj? keress egy másik lányt :)

2011. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta az előző, egy emberhalálhíre megrendítő. Valószínű akkor is sírna, ha meghalnál, aztán menne tovább az élete...

Ami nagyon nem megy azt meg nem kell erőltetni.

2011. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krvua ***** válasza:
ha Fehérvár közelében laksz és gondolod megkínozlak vagy megöllek;)
2011. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Egy tálba almát baz*dmeg.... -.-

Ezt ki is használhatot...

Ha nemnagyon ismeritek még egymást akkor lesz egy téma ahol elindulhattok (kicsit morbid igaz)

Pl: Szia tüptürüptürüp... Hallottam hogy xy beköszönt Jézushoz tüptüptüp mehet a dumálás, sírhat a váladon, vígasztalhatod...

Ha "barátok" vagytok akkor már ugyanezt eljátszhatod valahogy így:

Pl: "cső tüptürüptürüp... hallottam, hogy ez meg ez meghalt.. szar lehet, ne legyél szomorú tüptürüptürüp... majd én felvidítalak meg stb... dumálj vele sokat, próbáld meg felvidítani kb annyira, hogy el tudd csalni egy fagyira vagy hasonlóra... Myert ügy :)

2011. szept. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóérzésű ember az ellenségeivel is törődik ennyire, de ettől még nem fog vonzódni senkihez.
2011. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!