Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig ki tudsz fizetni (gond...

Mindig ki tudsz fizetni (gond nélkül) egy állatorvosi kezelést vagy volt, hogy anyagi okok miatt nem kezeltetted a kutyádat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ja és amúgy meg az egyik nagy titok hogy nem divatot kell követni hanem egészséges fajtákat venni..." Létezik baleset, ami bármelyik kutyát elérheti, és menhelyi kutya is van a világon... Ne szűkítsük már le két kategóriára, az olcsó, beteg divatkutyákra meg a drága, makkegészséges fajtatisztákra.
2010. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden hónapban félre rakok 2-4 ezer forintot.

Még soha nem volt olyan, hogy ne tudtam volna kifizetni a dokit. Ha kutyám van, akkor úgy spórolok, hogy soha ne azon múljon az egészsége, hogy van e pénzem, vagy sem.

2010. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, hogy nem volt nálam annyi pénz, de rendes volt az orvos, mondta hogy majd legközelebb. Visszamentem 1 hét múlva, de nem fogadta el a különbözetet, nagyon jó fej tőle :)
2010. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs nálam pénz akkor nekem a kezeléseket meg szokta hitelezni a doki... Bár elég sokat járok hozzá, mert a két saját kutyámon kívül mindíg vannak nálam mentett, befogadott, gazdikereső kutyák is. Szóval nekik az oltás, chipp, kezelések, stb, nem túl olcsó... Úgyhogy ha éppen nincs nálam annyi pénz, akkor mindíg mondja hogy úgyis jövök még ahogy ismer, és majd akkor rendezzük. :)
2010. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Norczy ***** válasza:
100%

Van hogy szűkös a keret, vagy több lesz a számla mint amivel számoltam! de az én állatorvosom is korrekt! Meg tudjuk mindig beszélni, oldani a dolgokat: részletfizetés, később beviszem stb.

de olyan még nem volt hogy ha baj van nem vittem volna orvoshoz! Valahogy megoldom a pénz dolgot mindig, ha kicsit rosszabb a helyzetünk!

2010. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Általában van félretett pénzem. De mikor egymás után több kutyámmal volt gond, akkor is megoldottam valahogy az orvost.
2010. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!