Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választanád? Toy,...

Melyiket választanád? Toy, törpe, közép vagy óriás uszkárt? Miért? Mit gondolsz az uszkárokról? Milyenek? Mennyi időnkét kell kozmetikázni (nyírni a szőrét)? STB.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén, én nem vagyok oda az uszkárokért, szerintem olyan semmilyen kutya. Viszont az óriás uszkár az nagyon tetszik, olyan előkelő vagy nem tudom, de szép!
2010. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Óriás uszkárt, egyszerűen mert nem szeretem a kis termetű kutyákat. Normális fazonra nyíratnám a szőrét, nem oroszlán-félére :)) Asszem 2-3 havonta kell kozmetikázni őket, jó fej és okos kutyák.
2010. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
az óriás uszkár az szép olyan mint a mesékben szőre elegáns király rangot kaphatná előkelő
2010. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ennyire göndör szőrű kutyákat, tehát a külseje nem tetszik az Uszkárnak sem. Viszont úgy tudom, hogy nagyon okosak az Uszkárok. És könnyen taníthatók. Úgyhogy ilyen szempontból viszont tartanám.
2010. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy uszkár rajongó,de olvastam,hogy az óriásuszkárt kipróbálták valami német szakik örző-védésben és nagyon jól teljesitett.Én őszintén mindig olyan divatkutyának néztem,szobába,fésülgetni,de úgy látszik ,hogy van még "kutyás" oldala is.Számomra kellemes meglepetés volt.
2010. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!