Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megbízható ez a...

Szerintetek megbízható ez a kennel? Vennél innen kutyát?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 6. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Malnois kutyák németjuhász tervueren-hez hasonlo k megbizhato kennel tenyésztők ők érdemes venni kölyköt
2010. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon jó kennelnek tartom és vennék innen kutyát! :D
2010. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek a kutyái. Én vennék tőle. Szuper jók a belgák...
2010. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jónak tűnik, de ha profi munkára keresel kutyát (mert a honlap szerint ők arra a célra árulnak), akkor előbb vedd fel a kontaktot néhány profi szinten dolgozó/kiképző emberrel, és tőlük kérj tanácsot, ne a gyik.hu-tól... (lehet, hogy itt is válaszolgat foglalkozásszerűen kutyázó kábszeres rendőr, de kicsi az esélye, inkább csak "jajdeszééép" alapon ömlengő hobbisták)
2010. dec. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbízhatónak tűnik, elolvastam a referenciát és a bemutatkozást is. Nekem jónak tűnik.


Én vennék innen, DE előbb elmennék megnézném, milyen körülmények között tartja a kutyákat, megnézném a szülőket, és a tenyésztővel is beszélgetnék. Árat csak a legutolsó dolgom lenne kérdezni, ez a jó tenyésztőknél kiveri a biztosítékot, ha ezzel kezdesz hogy "Mennyibe kerül a kutya?".

2010. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!