Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lány kutyák is menstruálnak?...

A lány kutyák is menstruálnak? :O Komolyan? O_O

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező én is igy keztem mint te hogy ivartalanitást tüzelést szuka kan kifejezést nem ismemertem (menhelyeken oltva féregtlenitve ivartalanitva szerződésel örökbe lehet fogadni 18 éves kortol te 18 éves kor alatt szülű jelenlétével engedélyével) mára már tudtam hogy mi micsoda, (nekem beagle tricolor szukám lett volna ami tüzelt ha enyém lett volna kiskutyái lettek volna de nem kaptam meg jobb
2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A szuka kutya amikor tüzelni kezd, akkor vérezni kezd. , menstruál".

Majd kb. a tizedik naptól megszűnik a vérzés, és akkor veszi fel a kant. , termékeny "

Számolni kell arra hogy hová kerül a kutya.

Ha kinti kutya lesz, akkor tüzelés időszakában, vagy elszökik, vagy a kan kutyák akarnak bejutni hozzátok. ( pl. szétrágják a drót kerítést, vagy átugorják )

Ha emeletre kerül akkor csöpögni fog belőle a vér amerre jár. Ha megrázza magát akkor nem csak a padlóra kerül.

Persze ivartalaníttatni lehet, de az pénzbe kerül.

2010. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
neked egy kavics való háziállatnak nem kutya-.- bár sztem még azt is képes lennél összekeverni egy kagylóval-.- ilyeneket nem tudni úristen-.- és még pattogsz is itt mindenkinek mint valami gumilabda amikor te vagy hülye a kutyákhoz;)
2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azta, nem tudom előtte miért nem olvasgatsz utána a dolgoknak, én csak törpehörit vettem, de előtte mindent elolvastam róla a neten, hogy olyan körülmények között tarthassam ami megfelel neki. És egy kutya nem játék. Sok mindent meg kell hozzá tanulni, hogy olyan életet biztosíthass neki amit igényel!
2010. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
igen igen de ezt Úgy mondjuk hogy TÜZELNEK :)
2010. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!