Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok vele játszani, mit...

Nem tudok vele játszani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos kutyám és nem tudok vele játszani.Bármivel próbálkozom nem megy.Eldobom neki a labdát és nem megy utána,de még csak meg sem szagolja, próbáltam vele kötelet húzkodni, de azt sem csinálta. Szerintetek mit csináljak?
2010. dec. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Még pici kutya, nem érti ezeket a játékokat. Valószínűleg nem sikerült felkeltened az érdeklődését. Inkább az egyszerűbb dolgokat taníts meg neki : ül, fekszik, illetve hallgasson a nevére. Meg persze a szobatisztaságot, ezek most sokkal fontosabbak.
2010. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
szerinted egy 2 hónapos kutya labda után fog rohangálni... úristen.. azt eleve meg kell neki tanítani nem annyi hogy eldobott azt fuss te gyökér.. kötelet húzkodni? ennél hülyeségebet nem hallatom de ezeket mind meg kell tanítani neki. nem fog csak úgy menni.
2010. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én azt szoktam játszani néha ugrálok mellette és árnyékboxozok aztán ő elkezdd ugatni ugrálni pörögni forogni 15 mp múlva meg leteítem.(játékból nekem is megfogja a kezemet ismétlem megfogja)

AKKOR JÁTSZ VELE ILYET HA NORMÁLIS

2010. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy nyolc hetes kutyus javarészt még alszik és eszik.. Hagyjad a játékkal.. Inkább vidd el beadatni neki a kötelező oltásokat! Tanítsd szobatisztaságra.. és lásd el megfelelően.. Majd ha nől egy picit akkor már játszhatsz vele! :)
2010. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad elvárni egy nyolc hetes kölyöktől, hogy kötelet húzzon és apportírozza a labdát. Szerintem azt próbáld meg, hogy egy rongyot elhúzol előtte, erre a legtöbb kutya üldözőbe veszi azt és ha megfogja lehet vele húzkodósat meg visszahozósdit is játszani.
2010. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket meg kell neki mutatni. A játék lényege, hogy tűnjön zsákmánynak. a földön húzd, és sose felé vidd, hanem előle el. Játsz vele te, és ne add oda neki. Akkor se, ha érdekli. Így egyre kíváncsibb lesz mi az. Játszani is meg kell ám tanítani!
2010. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hm az én kutyám egyből ráérzett a dologra... 1,5 hónaposan. Kend be sajttal a lasztit tuti menni fog utána
2010. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!