Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kan,1 ivartalanított,...

2 kan,1 ivartalanított, kijönnének egymással?

Figyelt kérdés

2 éves kan és egy 3éves kan

a 3éves ivartalanítva lenne. Ez segítene abban hogy kijöjjenek egymással és ne legyen konfliktus közöttük?


2010. dec. 7. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem pont ettől függ leginkább, hanem hogy milyen természetű a két kutya. Attól hogy mindkettő kan nem jelenti azt hogy tuti ölni fogják egymást.
2010. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A 2 éves nyugodt természetű, és a 3 éves is annak bizonyul.

De nem tudom hogy hogy reagálna a 2éves ha a területére kerül egy új kutya. Nagyon örülnék ha kijönnének egymással majd.

2010. dec. 7. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen ez nagy mértékben megoldaná a problémát!:)
2010. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval elég az egyiket ivartalanítani? :)

köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. dec. 7. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen elég!:)
2010. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésnél már megválaszoltam neked :)

Nem garancia. Nagyon kicsi korban történő ivartalanításnál ígéri az állatorvos, hogy beválik, meg lehet nyugodni. Utána már csökken az esélye, hogy nyom a latban az ivartalanítás.

Már bocsánat, de felelőtlen ökörség azt állítani, hogy ezzel meg is van oldva. Mégis miért van, hogy egy ivartalanított szuka állandóan tépi az ivartalanított kant, akivel együtt nőtt fel? Például. Ez a két kutya természetén múlik, és azon, hogy a gazdájuk helyt tud-e állni a nevelésükben.

2010. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha mindkét kutya barátságos kanokkal akkor nem hiszem hogy gond lenne, az ivartalanítás mindenképpen jó, bár a helyedben mindkét kutyát ivartalaníttatnám. Fontos dolog hogy külső, idegen területen ismertesd össze őket, és ne egyből a saját kutyád területén.
2010. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22:38-as ez egyáltalán nem hülyeség hogy így meg van oldva a probléma! Nekem van egy 4 éves kanom és egy 1,5 éves kanom! És ők nem egyeztek! Az állatorvos tanácsára ki ivartalanítottuk a fiatalabbat és azóta semmi probléma!
2010. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja 22:00 voltam!
2010. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De hülyeség, és azért, mert mint írtam, az életkorral csökken annak az esélye, hogy beválik. Tehát már nem nagy. Nálad működött, de kevés az ilyen ennyi idős korban. Ezért nem lehet azt ígérni, hogy ezzel megoldódik. Most gondolj bele, a mi lelkünkön is szárad, hogy ebbe a hitbe ringatjuk. Egyébként a kérdező kutyája eddig egyedül élt, és domináns kutyákkal. Szóval nem számít neki, hogy a másik ivartalanított-e vagy sem. Ez a másik kutya személyiségén és a gazda irányításán fog múlni.
2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!